0

Proraso

Štětka na holení Proraso

  • (6)
obrázek

Proraso

Štětka na holení Proraso

  • (6)
Cena je včetně DPH
Skladem
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budete mít vybranou dopravu zdarma.

Společnosti Proraso a Omega se spojily a vytvořily štětku na holení z prasečích štětin, která je známá pro svou vysokou kvalitu, tuhost a délku. Díky těmto vlastnostem lze vytvořit bohatou pěnu z mýdla během několika okamžiků. Tato holicí štětka je oblíbená nejen kvůli své schopnosti vytvořit bohatou pěnu, ale také díky svému masážnímu efektu při nanášení mýdla nebo krému na holení. Tento efekt pomáhá odstranit odumřelou kůži a je ideální pro muže s velmi tvrdými vousy. Kromě toho tato štětka usnadňuje tvorbu pěny z tuhých mýdel na holení, což je velmi praktické pro muže s náročnou a hustě vousatou pokožkou.

Nejste si jisti výběrem správné štětky? Pokusíme se vám napovědět v tomto článku.

Celková výška 121 mm.

Délka štětin 59 mm.

Výška a průměr rukojeti 62 x 40 mm. Materiál rukojeti - tvrzený plast.

Průměr uzlu 26 mm.

Nejširší horní průměr svazku štětin 50 mm – po prvním použití se štětiny více rozevřou.

Vyrobeno v Itálii.

- štětku před použitím na chvíli ponořte do teplé, nikoli horké či vařící, vody. Nasákne tak vlhkost, díky níž se bude pěna mnohem lépe tvořit.

- každá nová štětka pouští povolené štětiny, nejedná se však o závadu

- při šlehání na štětku netlačte, pouze jemně míchejte

- po použití štětku jemně vyždímejte a vytřepte přebytečnou vodu. Pro důkladnější vysušení můžete štětku jemně přetřít po suchém ručníku.

- štětku nechte oschnout ve stojánku na místě, kde proudí vzduch (nezavírejte jí do skříňky)

Štětky na holeníPrasečí štětiny

Recenze produktů (6)

Napsat hodnocení
Štětka skvělá, bere víc pěny než je potřeba, ale jinak super. Krásné rozkvetla.

Vašek Krejza27. 3. 2024 Ověřená recenze

Petr Balík3. 12. 2023 Ověřená recenze

Výborná štětka, velikost je výhodou. Dobře se s ní našlehá pěna i u tuhých mýdel. Má masážní efekt. Klasika, měl by ji vyzkoušet každý příznivec mokrého holení. S tímto výrobkem jsem velmi spokojen. Cena je oproti drahým štětkám z jezevce několikanásobně nižší, přičemž tato štětka vykoná možná i větší službu. Výborný poměr cena/kvalita.

Pavel H20. 10. 2019 Neověřená recenze

Moje nejoblíbenéjší štětka. Nebojte se té velikosti je to výhoda. Stětka pojme hodně pěny a výborné se sní dělá. Před použitím je potčwba jí namočit na 30 vteřin do teplé vody aby zmékla. Má trošku vyšší spotřebu krému holí se s ní komfortné Italové vědí co dělají.

Jirka Vrba26. 6. 2019 Neověřená recenze

Tato štětka by měla patřit do základní výbavy každého fanouška mokrého holení. Má výrazný masážní efekt a hlavně se jedná o legendární výrobek, který se normálně používá v italských barbershopech. Je třeba však počítat s vyšší spotřebou holícího krému, či mýdla, Vychází z modelu Omega 48 Pro, ale má o něco kratší loft, což je podle mého názoru výhoda. Používáním změkne jen nepatrně a tvar se ani po letech používání moc nezmění. Doporučuji.

Blaine Mono10. 9. 2018 Neověřená recenze

silvertipy za mnohonásobně vyšší cenu od renomovaných firem mne způsobovali podráždění a mohl jsem používat štětky pouze syntetické. Pak jsem zkusil zakoupit Proraso a paráda - příjemá na obličeji a po necelém měsíci používání už pěkně "kvete" a je ještě lepší.

PS22. 7. 2015 Neověřená recenze

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů