0

Voskhod

čepelky na holení Voskhod 5 ks

  • (12)
obrázek

Voskhod

čepelky na holení Voskhod 5 ks

  • (12)
Cena je včetně DPH
Skladem
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budete mít vybranou dopravu zdarma.

Nerezová ocel vynikající kvality se používá k výrobě žiletek určených  pro holicí strojky s dvojitým ostřím. Každá žiletka je individuálně  zabalená ve voskovaném papíru.

Balení obsahuje 5 kusů žiletek. Vyrobeno v Rusku.


ŽiletkyŽiletky do strojků

Recenze produktů (12)

Napsat hodnocení
Pro mě obrovské překvapení a velká spokojenost. Roky jsem pravidelně používal Merkur, nebo klasický Feather. Voschod jsem koupil z legrace, ale musím říct, že se velmi osvědčily.

Ondřej Bystroň1. 6. 2024 Neověřená recenze

Pavl Ztk15. 5. 2024 Ověřená recenze

Absolútna spokojnosť . Dokonalé oholenie bez kvapky krvi.

Dominik Fázik29. 1. 2024 Neověřená recenze

Tahaly neskutečně. Zkusil jsem jinou z druhého balíčku...stejné. Letěly do koše. Dám jednu hvězdičku jenom prot, že nejde dát nulu.

Miros10. 1. 2023 Neověřená recenze

Tyto žiletky mi nesedly, tahaly mi vousy. Ale plno lidí nedá na Voskhody dopustit.

Kuba14. 12. 2021 Neověřená recenze

Fantastické žiletky. Vykazují zvláštní schopnost oholit naprosto dokonale, aniž by způsobily sebemenší zranění. Mám extrémně citlivou pleť v nešťastné kombinaci s velmi tvrdými vousy. Tyhle žiletky jsou pro mě doslova spása.

T10. 11. 2021 Neověřená recenze

Nápis "Teflon Coated" z krabiček nově vyráběných žiletek Voskhod zmizel, neboť tyto žiletky se již nevyrábějí potažené teflonem, nýbrž mají chromované ostří. Tuto informaci lze spolehlivě ověřit na stránkách výrobce: https://www.mtlm.net/eng/product-lp.jsp Po kliknutí na fotografii žiletek Voskhod se objeví tato informace: "Double-sided classic blades, chromium-coated cutting edge. Packing in a case, 5 pcs. 20 cases per 5 pcs. 100 blades on the tablet."

Rainy19. 10. 2021 Neověřená recenze

V Merkur Futur zatím nejlepší oholení, spolu s Personou a Derby premium mi ve futuru sedí nejvíc.

Michal22. 7. 2020 Neověřená recenze

Perfektní oholení bez podráždění. žiletka se zdá tupá, ale vydrží poměrně dlouho. Jsem spokojený.

KIKLOP29. 6. 2020 Neověřená recenze

Moc dobré žiletky. Nejsou příliš ostré, ale holení je šetrné. Jedny z mála žiletek, se kterými si oholím krk proti růstu vousů bez podráždění. (Což velice oceňuji.) Při holení s touto žiletkou je třeba trochu víc přitlačit a holit se krátkými tahy.

Pavel H9. 6. 2020 Neověřená recenze

Tyhle mám rád, oholení s žiletkou potaženou teflonem je prostě jiné. Buď se vám vyhovuje, nebo ne. V porvnání s jinými levnými žiletkami, jako je třeba Astra, se Voskhod zdají tupé. Jenže takto se jeví všechny žiletky potažené teflonem. Třeba i všeobecně známé Wilkinson Sword. Tupé nejsou, jen je třeba nepatrně přitlačit, často oplachovat, holit krátkými tahy a najednou to holí. Bez problémů, do hladka a opravdu bez podráždění i na tom krku. Teflon takto prostě funguje, jen je to trochu méně příjemné. A je tu ještě jedna věc, málokdy se s ní říznete. Za mně jsou to 3 oholení.

Blaine Mono18. 1. 2018 Neověřená recenze

ještě jsem nezkoušel ale podle zahraničních recenzí jsou to prý výborný žiletky , pokud by někdo vyzkoušel dříve dejte vědět děkuji.

Pavel 23. 12. 2016 Neověřená recenze

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů