Menu  

Žiletky

Žiletky na holení Voskhod 5 ks

Kvalitní žiletky z nerezové oceli. Určeny pro holicí strojky typu double edge. Každá žiletka je samostatně balena ve voskovaném papíře.


Balení obsahuje 5 kusů žiletek. Vyrobeno v Rusku.


Značka: Voskhod

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
20,-
- +
Zkušenosti s produktem
T
10.11.21
Fantastické žiletky. Vykazují zvláštní schopnost oholit naprosto dokonale, aniž by způsobily sebemenší zranění. Mám extrémně citlivou pleť v nešťastné kombinaci s velmi tvrdými vousy. Tyhle žiletky jsou pro mě doslova spása.

UpravSe
19.10.21
Ano, po aktualizaci stránek výrobce, byla tato informace, tak jak uvádíte, upravena.

Rainy
19.10.21
Nápis "Teflon Coated" z krabiček nově vyráběných žiletek Voskhod zmizel, neboť tyto žiletky se již nevyrábějí potažené teflonem, nýbrž mají chromované ostří. Tuto informaci lze spolehlivě ověřit na stránkách výrobce:
https://www.mtlm.net/eng/product-lp.jsp
Po kliknutí na fotografii žiletek Voskhod se objeví tato informace:
"Double-sided classic blades, chromium-coated cutting edge. Packing in a case, 5 pcs. 20 cases per 5 pcs. 100 blades on the tablet."

UpravSe
10.06.21
Máte pravdu, obrázek je nutné aktualizovat. Nicméně žiletky Voskhod jsou i bez nápisu Teflon Coated stále potažené teflonem, viz stránky výrobce http://rapira.ru/eng/product.html

Pavel K
09.06.21
Žiletky super, holení skvělé. Na ruský žiletky jsem byl od začátku hodně natěšený a zvědavý. Zklamání se rozhodne nedostavilo. :-) Velice doporučuji přátelé. Mimochodem cena je pohádková.
P. S. Možná by nebylo od věci aktualizovat obrázek produktu nebo přinejmenším přidat vysvětlující poznámku do popisu. Ten nápis "teflon coated" je opravdu zavádějící.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení