Z důvodu nouzového stavu je prodejna na Olomoucké ulici v Brně až do odvolání uzavřena. Online objednávky nadále vyřizujeme.
Menu  

Žiletky

Žiletky na holení Voskhod 5 ks

Kvalitní žiletky z nerezové oceli. Určeny pro holicí strojky typu double edge. Každá žiletka je samostatně balena ve voskovaném papíře.


Balení obsahuje 5 kusů žiletek. Vyrobeno v Rusku.


Značka: Voskhod

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
20,-
- +
Zkušenosti s produktem
UpravSe
31.03.21
Jedná se o tytéž žiletky, jen se nově vyrábí bez nápisu Teflon Coated. Doporučujeme, si nejdříve informaci ověřit u výrobce a nespoléhat se pouze na fóra, viz http://rapira.ru/eng/product.html

Karel
30.03.21
Objednal jsem kvůli alergii dle recenzí,ale jsem zklamaný. Žiletky nejsou vůbec s teflonem, jak je uvedeno,ale naprosto obyčejné "stainless steel"! Tedy obal je barevně shodný,ale bez nápisu "teflon coated" a i samotná žiletka nemá na sobě nápis "teflon" jak by měla mít, nýbrž jen "stainless steel"! I na zahraničním webu jsem našel,že existuje tato varianta,zřejmě už stará a někteří před ní varují. Bohužel,pozdě.

Michal
22.07.20
V Merkur Futur zatím nejlepší oholení, spolu s Personou a Derby premium mi ve futuru sedí nejvíc.

KIKLOP
29.06.20
Perfektní oholení bez podráždění.
žiletka se zdá tupá, ale vydrží poměrně dlouho. Jsem spokojený.

Pavel H
09.06.20
Moc dobré žiletky. Nejsou příliš ostré, ale holení je šetrné. Jedny z mála žiletek, se kterými si oholím krk proti růstu vousů bez podráždění. (Což velice oceňuji.) Při holení s touto žiletkou je třeba trochu víc přitlačit a holit se krátkými tahy.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení