Menu  

Žiletky

Žiletky na holení Voskhod 5 ks

Kvalitní žiletky z nerezové oceli. Určeny pro holicí strojky typu double edge. Každá žiletka je samostatně balena ve voskovaném papíře.


Balení obsahuje 5 kusů žiletek. Vyrobeno v Rusku.


Značka: Voskhod

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
20,-
- +
Zkušenosti s produktem
UpravSe
10.06.21
Máte pravdu, obrázek je nutné aktualizovat. Nicméně žiletky Voskhod jsou i bez nápisu Teflon Coated stále potažené teflonem, viz stránky výrobce http://rapira.ru/eng/product.html

Pavel K
09.06.21
Žiletky super, holení skvělé. Na ruský žiletky jsem byl od začátku hodně natěšený a zvědavý. Zklamání se rozhodne nedostavilo. :-) Velice doporučuji přátelé. Mimochodem cena je pohádková.
P. S. Možná by nebylo od věci aktualizovat obrázek produktu nebo přinejmenším přidat vysvětlující poznámku do popisu. Ten nápis "teflon coated" je opravdu zavádějící.

UpravSe
31.03.21
Jedná se o tytéž žiletky, jen se nově vyrábí bez nápisu Teflon Coated. Doporučujeme, si nejdříve informaci ověřit u výrobce a nespoléhat se pouze na fóra, viz http://rapira.ru/eng/product.html

Karel
30.03.21
Objednal jsem kvůli alergii dle recenzí,ale jsem zklamaný. Žiletky nejsou vůbec s teflonem, jak je uvedeno,ale naprosto obyčejné "stainless steel"! Tedy obal je barevně shodný,ale bez nápisu "teflon coated" a i samotná žiletka nemá na sobě nápis "teflon" jak by měla mít, nýbrž jen "stainless steel"! I na zahraničním webu jsem našel,že existuje tato varianta,zřejmě už stará a někteří před ní varují. Bohužel,pozdě.

Michal
22.07.20
V Merkur Futur zatím nejlepší oholení, spolu s Personou a Derby premium mi ve futuru sedí nejvíc.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení