0

Rapira

Žiletky na holení Rapira Platinum Lux 5 ks

  • (7)
obrázek

Rapira

Žiletky na holení Rapira Platinum Lux 5 ks

  • (7)
Cena je včetně DPH
Skladem
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budete mít vybranou dopravu zdarma.

Vysoce ceněné nerezové žiletky do holicích strojků typu 'bagr'. Platinový potah dodává žiletkám déle trvající ostrost. Fantastická cena za velmi slušnou kvalitu.

Z našich zkušeností můžeme tyto žiletky doporučit spíše pro agresivnější strojky.

Balení obsahuje 5 žiletek. Vyrobeno v Rusku.

ŽiletkyŽiletky do strojků

Recenze produktů (7)

Napsat hodnocení

Vašek Krejza27. 3. 2024 Ověřená recenze

Velice kvalitní žiletka, Razorock game changer 68P.

Miroslav Zatloukal3. 4. 2023 Neověřená recenze

Za mne dobrá žiletka. Nemá smysl porovnávat s Feather nebo Perma Sharp. Ty jsou ostřejší, ale taky berou na tváři všechno, při chybě u tahu. Rapira je tlustější, je tedy předpoklad, že při tahu a řezu nevibruje. Je z ní pocit kvality. Holení mi přijde šetrné, není moc krvelačná, pokud nejsou špatné tahy. Holím krátkými, pomalejšími tahy, oplachuji. Výsledek příjemný, bez většího podráždění. U mě vydrží 8-10 holení, nemám husté dráty. Ve starším motýlku Gilette s uzavřenou hlavou (bývá chválena v open comb, já jsem spokojen i v motýlku). V jiném strojku se může jevit jinak.. Nečíslované strany (otáčím po každém holení), ale jedna strana je azbukou, takže orientace je i bez čísel. Doporučuji. Hodlám u ní zůstat, spolu s Dorco, dřívějšmi Elios ještě z Německa a BlueBird (už se asi nedělají). Na střídačku. Podle mne solidní žiletka i pro citlovou pleť.

Zdeněk19. 2. 2023 Neověřená recenze

Fantastické. Žiletkami se holím celý život, takže už nějakých 40 let, ale žiletky Rapira Platinum Lux jsem začal používat až nyní. Jsou dokonalé. Je mi upřímně líto, že jsem je poznal až teď, po všech těch letech. Kdybych je byl poznal před čtyřiceti lety, používal bych pak už celý život jenom tyhle. Inu, alespoň si je budu odteď užívat po celý zbytek života.

Vašek17. 8. 2022 Neověřená recenze

Podle mých zkušeností nejlepší žiletky na světě. Vyzkoušel jsem už velmi mnoho značek (Feather, Mühle, Astra, KAI, Derby, Rockwell, atd.) a jejich podtypů, ale Rapira Platinum Lux jsou bezkonkurenčně nejlepší. Jsou extrémně ostré a zároveň extrémně něžné. Porostem vousů přijíždějí jako žhavý nůž máslem a přitom vůbec nezraňují. Hladkost ostří je na samé hranici výrobních možností. Takže jsem si koupil 2000 kusů žiletek Rapira Platinum Lux (20 balení po 100 kusech) a jiné žiletky, které mi ještě zbývaly z dřívějších dob, jsem rozdal. Tahle zásoba žiletek Rapira Platinum Lux mi zřejmě vystačí do konce života a nic jiného už nikdy nechci. Používám ve strojku Colibri 1.30 Open Comb, ve strojku Edwin Jagger 3ONE6 a ve strojku Taiga AISI 316.

Vladimír Mach14. 8. 2021 Neověřená recenze

Pozitivní překvapení. Žiletka je poměrně dost ostrá, a také tlustá. Zkoušel jsem ji proto i ve strojcích s otevřenou hlavou (RazoRock Sloc, Muhle R41, Fatip 421). A byl jsem s ní velice spokojen. V těchto strojcích bylo holení i příjemnější než v Edwin Jagger DE89, který má uzavřenou hlavu. Ale abyste předešli zklamání z prvního holení, je třeba (a to platí pro všechny levnější žiletky) zbavit ji otřepů, které vznikly při broušení. Například protáhnout ostří kouskem korku. Potom bude příjemné hned první oholení. Mně vydržela 7 oholení, ale asi bych se s ní mohl holit ještě několikrát.

Pavel H9. 6. 2020 Neověřená recenze

Vzorek žiletky Rapira Platinum Lux jsem obdržel k otestování od majitele obchodu. Žiletka je příkladně zabalena ve voskovaném papíru a ještě v dalším papírovém obalu. Překvapilo mně, jak je tlustá a málo pružná - vypadá agresivně. Pro holení jsem použil strojek Muhle R89, protože k pokusu ve strojku s otevřeným hřebenem jsem nenašel odvahu. Žiletka je velice ostrá, ale přitom při holení po směru růstu jakoby po vousech skáče a nechává hodně zbytků. Ve druhém kole holení se projevila její agresivita, což jsem očekával už na začátku, třetí kolo méně příjemné, přesto překvapivě hladké a bez podráždění. Pocitově se jeví jako taková agresivnější Astra Platinum s kratší životností. Vydržela 3 oholení. Rozhodně bych doporučil všem experimentátorům alespoň vyzkoušet, stojí to za to.

Blaine Mono2. 3. 2018 Neověřená recenze

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů