0

Feather

Žiletky na holení Feather Platinum 10 ks

  • (27)
obrázek

Feather

Žiletky na holení Feather Platinum 10 ks

  • (27)
Cena je včetně DPH
Skladem
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budete mít vybranou dopravu zdarma.

Žiletky Feather Platinum jsou považovány za nejostřejší na světě pro klasické žiletkové strojky typu double edge. Mají excelentní ostří, které zajišťuje dokonale hladké holení. Pokud s nimi nemáte zkušenosti, doporučujeme být opatrní při holení.

Žiletky jsou baleny v plastové krabičce s dvěma otvory - horní slouží k vytahování nových žiletek a spodní k vkládání použitých.

Balení obsahuje 10 kusů žiletek. Vyrobeno v Japonsku.

ŽiletkyŽiletky do strojků

Recenze produktů (27)

Napsat hodnocení

11. 7. 2024 Ověřená recenze z cenového srovnávače

Velmi ostré. Potřebujete-li se pečlivě oholit, nemusíte hledat dál.

Vincencius Furch16. 6. 2024 Ověřená recenze

Velmi dobré pro všechny kdo se holí žiletkami a mají v tom praxi, odstraní bez problému i tvrdé vousy, pro začátečníky doporučuji radějí obyčejné, aby se nepořezali, pokud se holíte jako začátečník obden nebo denně tak můžete přejít i na tyto žiletky tak do jednoho až dvou měsíců, žiletku novou dávám asi po 8 holeních

Miroslav Matouš Florián4. 6. 2024 Ověřená recenze

chtěl jsem vyzkoušet a je to kvalita

21. 5. 2024 Ověřená recenze z cenového srovnávače

ostré čepelky, e-shop / úprav se. cz mohu jen doporučit.

Jaroslav Slucký9. 4. 2024 Ověřená recenze

Petr Balík26. 2. 2024 Ověřená recenze

Martin Poušek11. 2. 2024 Ověřená recenze

Jaromír5. 1. 2024 Ověřená recenze

Velmi kvalitní a ostré žiletky. Chce to jen opatrně vyzkoušet použití v jednotlivých strojcích. Pro nezkušené to může být trochu drsné.

Jura Ondrejka17. 10. 2023 Ověřená recenze

Kvalitní produkt, jiné neberu. Osobně mi vydrží zhruba na 5-7 oholení, než pociťuji, že je žiletka otupena.

Karel Hübner5. 10. 2023 Ověřená recenze

Pro muže, co nemají husté a tvrdé dráty, jsou snad až příliš ostré. Rozhodně to není žiletka na rychlé holení, když z nějakého důvodu schází více času. Pak můžete skončit hodně pořezaní, chyby v polohách strojku a tazích neodpouští. Co se týče nevýhody plastové krabičky - prosím vás, tak krabičku vyhodíte do popelnice na plasty na recyklaci, copak to je něco tak složitého v dnešní době ? Je to zcela v pohodě, neblbněte zase tolik. Je to něco jiného v porovnání se situací, když na holítku nebo vícebřitu jsou břity s plastovou částí spojeny tak, že to prakticky nejde oddělit od sebe. Žádná ekologická výhoda klasické žiletky oproti holítkům a vícebřitům není plastvou krabičkou zmařena.....

Zdeněk7. 7. 2023 Neověřená recenze

Používam s Muhle R89 a R49. S R89 je holenie jedna báseň. S agresívnejšou hlavicou R49 musí mať človek cit v ruke, inak sa doreže ako prasa. Vyskúšal som žiletky Personna Platinum, Muhle a KAI... Za mňa Feather Platinum jasný víťaz. Najostrejšia čepeľ a dlho vydrží. Mínus dávam za plastovú krabičku

Michal30. 1. 2023 Neověřená recenze

Co dělám špatně? Max 5 x oholení.

Pavel Červenka5. 12. 2021 Neověřená recenze

Zásadní problém těchto žiletek je plastová krabička, což poškozuje jednu z výhod používání klasických žiletek oproti holítkům cartridgovým. Obecné tvrzení je, že klasické žiletky na rozdíl od vícebřitých hlavic nezasviňují životní prostředí tunami plastu, což je ovšem v případě žiletek dodávaných v plastových krabičkách zmařeno.

Proruský konzervativní pravičák26. 6. 2021 Neověřená recenze

Jediný problém těchto žiletek je proměnlivá kvalita kus od kusu. Zhruba každá šestá žiletka se projevila tupá a velmi špatně holivá, zatímco v ostatních průměrné pěti kusech jde o excelentní, extrémně ostré žiletky. Používám ve strojku Edwin Jagger 3ONE6 a ve strojku Taiga od firmy Homelike Shaving.

Vladimír26. 6. 2021 Neověřená recenze

Excelentní žiletky. Na třetím místě hned po žiletkách Voskhod a Sputnik.

Rainy16. 5. 2021 Neověřená recenze

Jak jsem dřív holení nějak moc neřešil, tak teď nechápu jak jsem si do teď mohl kupovat v krámě Wilkinsony. Ty jsou dobrý možná tak na škrábání brambor a ani to ne...jiný žiletky než tyhle Feathery už nechci. Jen je opravdu potřeba bejt fakt opatrnej, berou skutečně všechno :-D

Michal Č.27. 1. 2021 Neověřená recenze

Výtečné, nicméně specifické žiletky. Jelikož mají jinou geometrii ostří (ostrý úhel břitu), mohou mít tendenci k rezonanci (Muhle R41). První 2 oholení trochu nekomfortní vzhledem k nebývalé ostrosti, poté se zjemní a táhnou bez problému 20 i více oholení.

Pavel Dvořák27. 1. 2021 Neověřená recenze

Z mého pohledu nejlepší žiletky. Výborná ostrost. Mně vždy vydrží přibližně 16 hladkých oholení.

Pavel H23. 11. 2019 Neověřená recenze

Vzhledem o ostrosti a ceně jsou best

Libor19. 10. 2019 Neověřená recenze

Poslední neošizené žiletky tak jak se dělaly před 20 lety. jediné s kterými se s R89 oholím denně bez podráždční pokožky. Nesmí se na ně moc tlačit. Japonci snad jako jediní uchovali standard kvalitní žiletky.

Jirka Vrba26. 6. 2019 Neověřená recenze

Nevím proč, ale mé zkušenosti se lehce liší od ostatních. Žiletky jsou opravdu velice ostré, při holení mi přijde, že se čepelí lehounce hladím a ona bez problémů holí. Životnost jedné žiletky mi přijde dosti nízká, používám je po půlkách v shavettě a vydrží dvě holení, při třetím už je cítit velký rozdíl a to si pouze holím krk a dělám kontury, tváře mám zarostlé. O proti zelené astře je u mě životnost nižší.

Miroslav19. 1. 2019 Neověřená recenze

Najlepšie žiletky na trhu. Japonci vedia niečo čo iní nie. Plech je trošku tuhší ako u ostatných žiletiek preto sú vhodné do hláv napr. R89 alebo Merkúr 34C, ktoré zrovna vyšli z fabriky ako málo agresívne. Ak ste naďabili na takú hlavu, tak touto žiletkou to vyriešite a agresivitu mierne zvýšite. Ten tuhší plech totiž bráni úplnému ohnutiu ostria a tak ostáva väčšia medzera k spodnému hrebeňu.

Slovak Boy6. 1. 2019 Neověřená recenze

Excelentni ziletky. V kombinaci se strojkem willkinson classic ktery je malo agresivni pokozka zustane hedvabne jemna na rozdil od zelenych aster ktere me vzdy podřou. V merkur futur uz treba davat pozor na kazdy tah nebot je dost agresivni a snadno se clovek poreze ale i tak je to luxus. Vsem doporucuji tyhle skvele ziletky.

Krystof24. 5. 2018 Neověřená recenze

Za mna zatial najlepsie ziletky, krasne beru strnisko, a vobec neni potrebne tlacit na strojcek. Pouzivam s Muhle R89. Zatial som s nimi dosial 12 vybornzch oholeni. Pri 13. a 14. oholeni uz zacali tahat a obcas sa obhjavila krv. Mozem len doporucit.

Peter14. 9. 2017 Neověřená recenze

Pro mě jednoznačně nejlepší žiletky z nabídky zde.Výdrž trojnásobná oproti zeleným Astrám.Na rozdíl od jiných věhlasných žiletek u těchto opravdu jasně cítím, že vousy berou snadněji - ostrost je znát velmi dobře.V prěpočtu mě jedno oholení vychází na 1kč - to je o něco míň než u mých oblíbených Aster...

maxowu16. 8. 2016 Neověřená recenze

Brilantní žiletky u kterých je opravdu dobré si dávat pozor na každý tah, aby nedošlo k pořezání. Jedna žiletka může vydržet klidně i měsíc, nebo i víc, v závislosti na tom, jak často se holíte, nebo jak tvrdé vousy máte. Rozhodně ale nedoporučuji se s nimi holit ve spěchu.

Jakub L.18. 11. 2013 Neověřená recenze

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů