0

Feather

Žiletky na holení Feather Platinum Coated 10 ks

  • (15)
obrázek

Feather

Žiletky na holení Feather Platinum Coated 10 ks

  • (15)
Cena je včetně DPH
Na skladě
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budeš mít dopravu zdarma.

Nejostřejší žiletky na světovém trhu pro holicí strojky typu double edge. Platinou potažené žiletky mají excelentní ostří, které přinese dokonalé hladké holení. Než se s nimi seznámíte, doporučujeme opatrnější holení.

Plastová krabička má dva otvory. Z vrchního otvoru vytahujete nové žiletky a do spodního vsouváte použité.

Balení obsahuje 10 kusů žiletek. Vyrobeno v Japonsku.

ŽiletkyŽiletky do strojků

Recenze produktů (15)

Napsat hodnocení
Co dělám špatně? Max 5 x oholení.

Pavel Červenka5. 12. 2021

Zásadní problém těchto žiletek je plastová krabička, což poškozuje jednu z výhod používání klasických žiletek oproti holítkům cartridgovým. Obecné tvrzení je, že klasické žiletky na rozdíl od vícebřitých hlavic nezasviňují životní prostředí tunami plastu, což je ovšem v případě žiletek dodávaných v plastových krabičkách zmařeno.

Proruský konzervativní pravičák26. 6. 2021

Jediný problém těchto žiletek je proměnlivá kvalita kus od kusu. Zhruba každá šestá žiletka se projevila tupá a velmi špatně holivá, zatímco v ostatních průměrné pěti kusech jde o excelentní, extrémně ostré žiletky. Používám ve strojku Edwin Jagger 3ONE6 a ve strojku Taiga od firmy Homelike Shaving.

Vladimír26. 6. 2021

Excelentní žiletky. Na třetím místě hned po žiletkách Voskhod a Sputnik.

Rainy16. 5. 2021

Jak jsem dřív holení nějak moc neřešil, tak teď nechápu jak jsem si do teď mohl kupovat v krámě Wilkinsony. Ty jsou dobrý možná tak na škrábání brambor a ani to ne...jiný žiletky než tyhle Feathery už nechci. Jen je opravdu potřeba bejt fakt opatrnej, berou skutečně všechno :-D

Michal Č.27. 1. 2021

Výtečné, nicméně specifické žiletky. Jelikož mají jinou geometrii ostří (ostrý úhel břitu), mohou mít tendenci k rezonanci (Muhle R41). První 2 oholení trochu nekomfortní vzhledem k nebývalé ostrosti, poté se zjemní a táhnou bez problému 20 i více oholení.

Pavel Dvořák27. 1. 2021

Z mého pohledu nejlepší žiletky. Výborná ostrost. Mně vždy vydrží přibližně 16 hladkých oholení.

Pavel H23. 11. 2019

Vzhledem o ostrosti a ceně jsou best

Libor19. 10. 2019

Poslední neošizené žiletky tak jak se dělaly před 20 lety. jediné s kterými se s R89 oholím denně bez podráždční pokožky. Nesmí se na ně moc tlačit. Japonci snad jako jediní uchovali standard kvalitní žiletky.

Jirka Vrba26. 6. 2019

Nevím proč, ale mé zkušenosti se lehce liší od ostatních. Žiletky jsou opravdu velice ostré, při holení mi přijde, že se čepelí lehounce hladím a ona bez problémů holí. Životnost jedné žiletky mi přijde dosti nízká, používám je po půlkách v shavettě a vydrží dvě holení, při třetím už je cítit velký rozdíl a to si pouze holím krk a dělám kontury, tváře mám zarostlé. O proti zelené astře je u mě životnost nižší.

Miroslav19. 1. 2019

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů