0

Feather

Žiletky na holení Feather 5 ks

  • (5)
obrázek

Feather

Žiletky na holení Feather 5 ks

  • (5)
Cena je včetně DPH
Skladem
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budete mít vybranou dopravu zdarma.

Tyto žiletky jsou považovány za nejostřejší na světě pro klasické žiletkové strojky typu double edge. Mají excelentní ostří, které zajišťuje dokonalě hladké holení. Pokud s nimi nemáte zkušenosti, doporučujeme být opatrní při holení.

Žiletky jsou baleny v plastové krabičce s dvěma otvory - horní slouží k vytahování nových žiletek a spodní k vkládání použitých.

Balení obsahuje 5 kusů žiletek. Vyrobeno v Japonsku.

ŽiletkyŽiletky do strojků

Recenze produktů (5)

Napsat hodnocení
Plastová krabička, 0.2mm tlustá, nečíslované rohy jen strany I/II. Připlácnutá vazelína na papírku, dá se snadno opláchnout z žiletky. Mám Mühle Companion, žiletky neotáčím, středně tvrdé fousy, vlažná voda, gel Nivea ve spreji (osvědčený). Holení 2x týdně. Vydrží 4 holení, 5. jsem nezkoušel. Opravdu hodně ostrá ale ztrácí ostrost poměrně rychle. První 3 oholení zcela bez problémů, pak začaly běžné průvodní jevy. Nepovažuji ji za nejlepší žiletku na světě ale moc jí k ní nechybí. Budu zkoušet dál.

Vlastimil17. 3. 2024 Neověřená recenze

Splnily účel, velmi ostré.

Bogdan K12. 3. 2024 Ověřená recenze

Vynikající a velmi ostré žiletky. Asi už si nikdy nekoupím jiné.

Vlad23. 9. 2020 Neověřená recenze

Žiletka neodpustí odchylky v úhlu a krvelačně trestá, přičemž svou "legendární" ostrostí nepřekračuje žiletky KAI, které jsou stejně ostré, ale nedráždí a netrestrají. Plastová krabička je pak zbytečná zátěž pro prostředí (KAI mají papírovou).

Michal18. 6. 2019 Neověřená recenze

Jsou drahé, ostré a ostré vydrží. Já s nimi dávám cca 8 oholení a prvních 6 holení prakticky nepoznám pokles ostrosti, na rozdíl třeba od Perma Sharp. Připadá mi, že kdyby člověk nebazíroval na té maximální ostrosti, která je mimochodem návyková, ta by se s nimi dalo dát klidně snad i 20 holení. Navíc potěší plastová krabička. Na mně jsou však ostré až nepříjemně, mám středně tvrdé vousy.

Blaine Mono18. 1. 2018 Neověřená recenze

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů