Menu  

Žiletky

Žiletky na holení Derby Premium Black 5 ks

Vysoce kvalitní žiletky z nerezové švédské oceli. Oproti zelené a modré verzi mají vylepšenou povrchovou úpravu, jsou tenčí a pružnější. Určeno pro klasické žiletkové holicí strojky. Každá žiletka je samostatně balena ve voskovaném papíře.

Balení obsahuje 5 kusů žiletek. Vyrobeno v Turecku.

Značka: Derby

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
19,-
- +
Zkušenosti s produktem
Pavel Dvořák
27.01.21
Po zklamání s Derby Extra je tohle velmi příjemné překvapení. Velmi ostré a jemné. Podobně, jako Astra Platium.

Michal
31.01.20
Jeste jsem jich moc nezkusil, ale mam s nima zatim nejlepsi zkusenosti.
Oproti zelenym Derby min tahaji a mam s nimi mnohem min podrazdeni pri "sklenenym" oholeni.
Zrejme zalezi na batchi ze ktereho pochazi...

Pavel H
23.11.19
Velice dobré žiletky, dlouhá výdrž, mně vydrží asi tak 14 oholení. Derby Extra (zelené) mi však připadaly lepší, alespoň pocitově.

Slovak Boy
23.09.19
Veľmi dobrá žiletka. To ťahanie čo pociťuje Peter je znakom, že žiletka nepustí fúz zo svojich drápov a keď sa raz zahryzne reže, hoci fúz nie je dobre pripravený na odrezanie. Tento problém má väčšina mužov s tvrdými fúzmi. Stačí nechať dlhšie pôsobiť vlhkú penu. Mne napríklad táto žiletka vydrží len 3-4 holenia, pretože mám tvrdé fúzy, ale oholenie je kvalitné a bez podráždenia. Odporúčam skúsiť, a potom sa rozhodnúť.

Blaine Mono
12.09.18
Pocitově jsou lepší, než zelené Derby a vydrží déle. Já se s nimi oholím taky 8x. Nehodí se do strojku s otevřeným hřebenem, třeba pro Muhle R41 se mi zdají tupé a měkké. V R89 je to OK. Navíc jsou v palstové krabičce a za ty peníze je to OK.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení