Menu  

Žiletky

Žiletky na holení Astra Superior Platinum 5 ks

Legendární žiletky Astra Platinum pro klasické holicí strojky, které mají své místo na českém trhu už několik desítek let.

Balení obsahuje 5 kusů jednotlivě balených žiletek. Vyrobeno v Rusku.

Značka: Astra

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
20,-
- +
Zkušenosti s produktem
Mirek
09.04.21
Po pár dnech v holícím strojku reznou.

Pavel Dvořák
27.01.21
Výborné, kdysi české žiletky. Tahoun, na který je spoleh, pokud se náhodou neobjeví vadný kus v balení (mě se to ještě nestalo). Univerzální volba pro většinu strojků. Jemné a velmi ostré. Nevydrží mnoho 4, max 5 oholení.

Simon
04.11.20
Astry jsou používal dlouhá léta, po převratu jsem vyzkoušel Gillette - a byly na tom s výdrží i kvalitou o něco lépe. Pak jsem si začal kupovat žiletky Wilkinson Sword, které mi subjektivně připadaly ještě lepší. No a nakonec - vzhledem k prudkému poklesu kvality všech typů žiletek (nic nevydrží a ještě se člověk pořeže) jsem - bohužel - byl nucen přejít k jednorázovkám. Astry se od roku 1996 vyrábějí v Rusku. Je zajímavé, že Wilkinsony se zase pro změnu vyrábějí u nás (vozíme je do Amazonu) - takže se prostě jen přehodily značky (Astry jsou vlastně Wilkinsony a v Rusku - kdo ví?)

Lukáš Vozáb
07.09.20
Z nějakých 4 značek (Feather, Gillette, Mühle a Perma Sharp) byly tyhle zatím nejhorší. Při holení proti srsti nebyly ani dostatečně ostré na to, aby vousy prořízly jedním tahem. Místo toho jen tahaly a trhaly, což samožřejmě vedlo ke krvácení a podráždění. Rozhodně nedoporučuji.

Michal
11.07.20
Zadne vetsi podrazdeni jsem s nimi spolu s Merkur Futur nezaznamenal, prvni chod se zdal naprosto perfektni, nicmene 3+4. chod uz byl jeden z nejhorsich co jsem zazil, podrazdeni prakticky zadne, ale porad za ni zbyvaly vousy, doted po extremne peclivem oholeni mam na tvari semtam jednotlive vousy. Za me propadak.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení