Z důvodu nouzového stavu je prodejna na Olomoucké ulici v Brně otevřena pouze ve středu 13h - 17h a v pátek 10h - 16h.
Menu  

Žiletky

Žiletky na holení Astra Superior Platinum 5 ks

Legendární žiletky Astra Platinum pro klasické holicí strojky, které mají své místo na českém trhu už několik desítek let.

Balení obsahuje 5 kusů jednotlivě balených žiletek. Vyrobeno v Rusku.

Značka: Astra

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
20,-
- +
Zkušenosti s produktem
Pavel Dvořák
27.01.21
Výborné, kdysi české žiletky. Tahoun, na který je spoleh, pokud se náhodou neobjeví vadný kus v balení (mě se to ještě nestalo). Univerzální volba pro většinu strojků. Jemné a velmi ostré. Nevydrží mnoho 4, max 5 oholení.

Simon
04.11.20
Astry jsou používal dlouhá léta, po převratu jsem vyzkoušel Gillette - a byly na tom s výdrží i kvalitou o něco lépe. Pak jsem si začal kupovat žiletky Wilkinson Sword, které mi subjektivně připadaly ještě lepší. No a nakonec - vzhledem k prudkému poklesu kvality všech typů žiletek (nic nevydrží a ještě se člověk pořeže) jsem - bohužel - byl nucen přejít k jednorázovkám. Astry se od roku 1996 vyrábějí v Rusku. Je zajímavé, že Wilkinsony se zase pro změnu vyrábějí u nás (vozíme je do Amazonu) - takže se prostě jen přehodily značky (Astry jsou vlastně Wilkinsony a v Rusku - kdo ví?)

Lukáš Vozáb
07.09.20
Z nějakých 4 značek (Feather, Gillette, Mühle a Perma Sharp) byly tyhle zatím nejhorší. Při holení proti srsti nebyly ani dostatečně ostré na to, aby vousy prořízly jedním tahem. Místo toho jen tahaly a trhaly, což samožřejmě vedlo ke krvácení a podráždění. Rozhodně nedoporučuji.

Michal
11.07.20
Zadne vetsi podrazdeni jsem s nimi spolu s Merkur Futur nezaznamenal, prvni chod se zdal naprosto perfektni, nicmene 3+4. chod uz byl jeden z nejhorsich co jsem zazil, podrazdeni prakticky zadne, ale porad za ni zbyvaly vousy, doted po extremne peclivem oholeni mam na tvari semtam jednotlive vousy. Za me propadak.

Pavel H
07.07.20
Naneštěstí musím souhlasit s předchozím komentářem. Také mám špatnou zkušenost s těmito žiletkami. Docela tahaly a holení bylo vždy s podrážděním. Takže už se s nimi rozhodně holit nebudu, koupil jsem je jen z nostalgie a v rámci mého zkoušení žiletek jsem ji nemohl vynechat. Dříve klasika, ale už za moc nestojí. Ve stejné cenové kategorii existují mnohem lepší žiletky - napříkad Derby Extra, Rapira Platinum Lux, Elios, Voskhod. (Některé zde jmenované se dají pořídit i levněji než Astra.)

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení