Menu  

Žiletky

Žiletky na holení Astra Superior Platinum 5 ks

Legendární žiletky Astra Platinum pro klasické holicí strojky, které mají své místo na českém trhu už několik desítek let.

Balení obsahuje 5 kusů jednotlivě balených žiletek. Vyrobeno v Rusku.

Značka: Astra

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
20,-
- +
Zkušenosti s produktem
Lukáš Vozáb
07.09.20
Z nějakých 4 značek (Feather, Gillette, Mühle a Perma Sharp) byly tyhle zatím nejhorší. Při holení proti srsti nebyly ani dostatečně ostré na to, aby vousy prořízly jedním tahem. Místo toho jen tahaly a trhaly, což samožřejmě vedlo ke krvácení a podráždění. Rozhodně nedoporučuji.

Michal
11.07.20
Zadne vetsi podrazdeni jsem s nimi spolu s Merkur Futur nezaznamenal, prvni chod se zdal naprosto perfektni, nicmene 3+4. chod uz byl jeden z nejhorsich co jsem zazil, podrazdeni prakticky zadne, ale porad za ni zbyvaly vousy, doted po extremne peclivem oholeni mam na tvari semtam jednotlive vousy. Za me propadak.

Pavel H
07.07.20
Naneštěstí musím souhlasit s předchozím komentářem. Také mám špatnou zkušenost s těmito žiletkami. Docela tahaly a holení bylo vždy s podrážděním. Takže už se s nimi rozhodně holit nebudu, koupil jsem je jen z nostalgie a v rámci mého zkoušení žiletek jsem ji nemohl vynechat. Dříve klasika, ale už za moc nestojí. Ve stejné cenové kategorii existují mnohem lepší žiletky - napříkad Derby Extra, Rapira Platinum Lux, Elios, Voskhod. (Některé zde jmenované se dají pořídit i levněji než Astra.)

Zdeněk
27.06.20
Můj nynější názor a zkušenost je dost špatná. Po čase (asi 6 let) jsem je znovu použil. Zakoupené narychlo v kamenné drogerii, verze s celým černým nápisem a číslováním stran (už existuje i verze s jen obrysy nápisu, něco jako Tiger ). Zkoušel jsem dvě balení koupené asi 3 měsíce od sebe. S korkováním (do měkké pryže) i bez. Výsledek = za mě se velmi zhoršila oproti stavu ještě těch cca 6 let zpátky. Zkoušeno ve stejném strojku jako dříve a se stejným holicím mýdlem.

Dalo se oholit i hladce, ale jen s větším podrážděním a mnoha tahy, furt se "domýdlovat". Pod nosem se už jako nové zadrhávaly-přeskakovaly místy nebo se mírně kously - a co teď ..... Vousy mám středně tvrdé, žádné dráty a nikterak výrazně husté..... Bylo nutno o něco přitlačit a z toho plynuly krvavé tečky hlavně pod nosem. Níže na krku nebo na bradě rudé fleky, nebo aspoň "kropenatost"... Nevím, jestli to mohla být nějaká celá horší serie. Možná ještě zkusím, je tam určitá nostalgie ještě od českých Aster...... ale popravdě moc teď chuti nemám ....Mám smutný pocit, že z Aster zbylo jen jméno, ale dost lidí (přijde mi většina, co je používá) si je pořád ještě chválí, tak nevím......Navíc se s tím začlo čarovat - verze s celočerným nápisem, nebo jen obrysovým, číslování ano - ne .......

Honza
17.11.19
Pokud nebudu muset, tak už nikdy nepoužiji. Dají 4 oholení ale vždy s podrážděním.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení