Menu  

Péče po holení

Taylor of Old Bond Street Jermyn Street voda po holení 100 ml

Voda po holení z řady Jermyn Street speciálně vyvinuta pro citlivou pokožku. Voda po holení s rozprašovačem neobsahuje žádné alergeny ani alkohol. Její vůně je svěže moderní a fougerová.

Produkt od legendárního londýnského holičského salónu a výrobce výhradně pánské kosmetiky Taylor of Old Bond Street s tradicí již od roku 1854.

Objem 100 ml. Vyrobeno v Anglii.

Značka: Taylor of Old Bond Street

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
789,-
- +
Zkušenosti s produktem
Blaine Mono
12.09.18
Mám rád fougérové vůně a tato je jedním slovem dokonalá. Bohužel, voda je trochu mastná, ale abych byl upřímný, v obchodě jsem na to byl jasně upozorněn. V létě jsem ji vyzkoušel a potom jsem se v tom parnu několik hodin potil pod tím mastným filmem, který mi vznikl na tváři. Teď, když se ochladilo, se dá používat. Stačí používat jen minimální množství. Vůně vydrží téměř celý den, voní jemně a přitom zřetelně. Kdo má po holení suchou pleť, bude nadšen. Kdo má pleť mastnější, měl by si vybrat něco jiného.

ladber
28.12.16
Po zakoupení této vody po holení jsem hned nedočkavě vyzkoušel. V první chvíli jsem jsem si řekl, že to bylo zbytečné vyhození peněz, protože mi to moc nevonělo, ale asi po 15 minutách to začalo tak nádherně vonět, bylo to krásně i cítit venku kde jsem se pak procházel. Je to jedna z nejlepších vůní co jsem kdy měl, výdrž je taky dobrá.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení