0

Suavecito

Suavecito Firme Hold pomáda na vlasy 113 g

  • (2)
obrázek

Suavecito

Suavecito Firme Hold pomáda na vlasy 113 g

  • (2)
Cena je včetně DPH
Skladem
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budete mít vybranou dopravu zdarma.

Jakmile otevřete krabičku téhle silné verze Suavecito pomády, ucítíte  vůni, která vás přenese rovnou k letním dnům a kolové limonádě. Tato pomáda nabízí extra silnou fixaci s snadným použitím, takže se nebudete muset s vlasy trápit jako s matikou. A to nejlepší na závěr - vymyjete ji snadno vodou, takže se nemusíte obávat, že by vám zůstala v těch nejméně očekávaných místech.

Použití: Množství pomády o velikosti vlašského ořechu rozetřete v dlaních a aplikujte do suchých vlasů. Po té upravte do požadovaného tvaru za pomoci hřebenu či kartáče. Pro vyšší lesk aplikujte do mokrých vlasů.

Obsah 113 g. Vyrobeno v USA.

Stylingové přípravkyPomády na vodní bázi

Recenze produktů (2)

Napsat hodnocení
Suavecito Firme Hold je perfektní pomáda.Oproti svému mladšímu bráchovi je hustší a pevnější ovšem její bezproblémová aplikace neutrpěla.Příjemně voní a krom hustoty a pevného stylinngu si zachovala všechny dobré vlastnosti mladšího sourozence

4oK7. 8. 2015 Neověřená recenze

McDonald's mezi water-based pomádami. Při správném použití si poradí s jakýmikoliv vlasy, které lze vytvarovat do libovolného tvaru, vlasy narovná a poměrně rychle schne. Nevyhnete se však ztvrdnutí, které je společným jmenovatelem pomád na vodní bázi. Vůně se mi zpočátku nelíbila, ale později jsem si jí velmi oblíbil.

Filip13. 4. 2015 Neověřená recenze

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů