Menu  

Štětky na holení

Štětka na holení Omega 40634

Štětky na holení s umělými štětiny Omega Hi-Brush jsou vyráběny z vláken polyesteru PBT (polybutylen-tereftalát). Bývají zbarveny v imitaci jezevčích štětiny typu Silvertip. Vlákna jsou jemně vlnitá pro lepší udržení pěny při šlehání a následné uvolňování pěny při nanášení na obličej.

Syntetické vlákna, oproti přírodním štětinám, rychleji vyschnou, jsou hygieničtější a jejich životnost je delší.

Rukojeť je vyrobena z průhledné pryskyřice


Nejste si jisti výběrem správné štětky? Pokusíme se vám napovědět v tomto článku.


Celková výška 113 mm.

Délka vláken 59 mm.

Výška a průměr rukojeti 54 x 35 mm.

Průměr uzlu 26 mm.

Nejširší horní průměr svazku štětin 58 mm – po prvním použití se štětiny více rozevřou.

Vyrobeno v Itálii.

- štětku před použitím na chvíli ponořte do teplé, nikoli horké či vařící, vody. Nasákne tak vlhkost, díky níž se bude pěna mnohem lépe tvořit.

- každá nová štětka pouští povolené štětiny, nejedná se však o závadu

- při šlehání na štětku netlačte, pouze jemně míchejte - po použití štětku jemně vyždímejte a vytřepte přebytečnou vodu. Pro důkladnější vysušení můžete štětku jemně přetřít po suchém ručníku.

- štětku nechte oschnout ve stojánku na místě, kde proudí vzduch (nezavírejte jí do skříňky)


Značka: Omega

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
749,-
- +
Zkušenosti s produktem
Slovak Boy
18.01.19
Krásna štetka.
Vlákna sú najjemnejšie aké som doteraz mal. Jemnejšie ako Muehle Sofist Fibre. Vôbec nepichajú na tvári, naopak hladkajú.
Vlákna sú ale napriek jemnosti a tenkosti pevné a štetka počas šľahania a nanášania na tvár drží tvar, nie ako prírodný jazvec, kde treba štetiny pridržiavať troma prstami.
Uzol je obrovský, pripravte si väčšiu misku na šľahanie a ruka si bude musieť zvyknúť na viac záťaže pri šľahaní. Proste vlákna sú tenké, silné a je ich veľa.
Rukoväť je štvorcová, čo ma na začiatku bolelo, keď som mocne šľahal a prsty tlačili na hrany. Ale treba len správne uchopiť ten štvorec a využiť tie veľké zrazenia na hranách. Krásne sa potom drží a vyšľahá nádhernú hustú a bohatú penu. Trošku mi vadí, že mi nepasuje k žiadnemu strojčeku. Hodil by sa nejaký priehľadný, keby Omega urobila do páru:)

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení