Menu  

Styling a péče

Reuzel Grey Extreme Hold matná pomáda 35 g

Reuzel Extreme Hold je lehce roztíratelná pomáda na vodní bázi s matným vzhledem a extra silnou fixací.

Toužíte po účesu s matným vzhledem, který bude držet celý den a ani se nepohne? Nechcete večer řešit složité vymývání speciálními šampony? Sáhněte po této extra silně fixační pomádě. Věřte, že je to sázka na jistotu!

Výrobek věhlasného rotterdamského holičství SCHOREM.

Použití: Rozetřete v dlaních potřebné množství pomády a vetřete do vlhkých, ručníkem vysušených vlasů. Pro ležérní účes upravte prsty či pompadour hřebenem, nebo pro uhlazenější účes použijte klasický hřeben.

Obsah 35 g. Vyrobeno v USA.

  • extra pevná pomáda (nejpevnější ze všech Reuzel)
  • žádný lesk
  • přidává objem
  • vhodná pro všechny typy vlasů


Značka: Reuzel

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
269,-
- +
Zkušenosti s produktem
Miroslav Berka
29.09.19
Zkušenosti s tímto produktem mám jak z domu, tak i z barbershopu, kde jej na mých vlasech používá zkušená kadeřnice/barberka. Doma používám pomádu samotnou na mírně vlhké vlasy, pročesávám pompadour hřebenem (doporučuji), podaří se mi dosáhnout účesu dle představ a pomáda drží více méně celý den, případně se účes obnoví pročísnutím hřebenem. V barbershopu mi do vlasů aplikují prve tonikum Reuzel, vyfénují vlasy a pak aplikují pomádu. Díky aplikaci tonika se dosáhne většího objemu, přičemž vlasy jsou i více provoněné. Účes drží po zbytek dne rovněž bez problému. Pro potřebu fixace účesu postačí velmi malé množství pomády. Ideálně doporučuji používat i s tonikem na vlasy Reuzel. S pomádou jsem spokojen.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení