0

Murray's

Murray's Superior pomáda na vlasy 85 g

  • (6)
obrázek

Murray's

Murray's Superior pomáda na vlasy 85 g

  • (6)
Cena je včetně DPH
Na skladě
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budeš mít dopravu zdarma.

Světová jednička mezi pomádami s vůní po vanilce. Po jejím použití bude váš účes betonově pevný. Pokud potřebujete zkrotit neposlušné vlasy a zároveň toužíte po mírném lesku, jako základ použijte Murray´s Superior pomádu, která vaše vlasy dokonale zafixuje a poté přidejte například Sweet Georgia Brown pomádu, která dodá požadovaný lesk. V důsledku silné fixace se hůře vymývá z vlasů, proto se doporučuje použití některého z hluboce čistících šamponů.

Použití: Naberte pomádu, kterou mezi prsty a dlaněmi rychlými pohyby rozetřete. Zahřátá pomáda poskytuje lepší roztíratelnost. Poté aplikujte do vlasů a vytvořte požadovaný účes.

Obsah 85 g. Vyrobeno v USA.

Chcete si nejdřív pomádu otestovat? Jednoduše zkuste vzorek na jedno použití.

Stylingové přípravkyPomády

Recenze produktů (6)

Napsat hodnocení
Špička. Používám denně. Na účes a la první republika (přesně já) naprosto dokonalá. Myslím, že by ji ocenil i František Krištof-Veselý.

Jakub Dědeček16. 6. 2022

Z mého pohledu se jedná o jednu z nejlepších pomád, ale trvalo nějakou dobu, než jsem se k ní dopracoval. Používal jsem spoustu různých pomád, i mnohem dražších (např. Reuzel - stále se jedná o velmi dobrou pomádu.), ale žádná nesedla tolik. Většinou účes držel požadovaný tvar několik desítek minut a pak se jednotlivé prameny vlasů začaly oddělovat, či úplně změnily směr na druhou stranu. Tato pomáda však vlasy dostane bezpečně pod kontrolu. Vůně je vanilková, velmi příjemná, ale taky jemná - takže Vás vůně po otevření víčka neuzemní svou silou. Stačí je velmi malé množství, nutno zacházet opatrně. Díky menší spotřebě určitě déle vydrží, rozhodně můj hlavní GO TO produkt a mohu doporučit s čistým svědomím. Jediná nevýhoda je složité vymývání, ale s tím se u takhle silné pomády počítá. 5/5

Jakub19. 11. 2018

Pouzivam ji uz 15let (drive kupovano v US) Neni nic lepsiho.......

Tomas P.30. 9. 2015

Klasika všech klasik. Tato pomáda "přepere" jakékoliv vlasy a dovolí vám vytvořit požadovaný účes - nezáleží na tom, jak vlnité či silné nebo husté vlasy máte. Jak píšou ostatní, je však nutno k této pomádě prostě dospět. Nedoporučoval bych ji začátečníkům. Je skutečně potřeba pomádu dobře zahřát například rychlým třením v dlaních a pak opatrně aplikovat - lépe v menších vrstvách než více pomády najednou. Zároveň je potřeba přijmout fakt, že tuto pomádu prostě na jeden zátah nevymyjete (pokud pomády nepoužijete skutečně jen velmi malé množství za účelem velmi mírné fixace nebo si nebudete hlavu mýt pětkrát), zcela vás nezachrání ani šampon na odstraňování pomád. U této pomády se počítá s tzv. build-upem, tedy s tím, že druhý den vlasy jsou schopny poskytnout určitou fixaci (i když jste si myli hlavu šamponem), přičemž pro styling stačí menší množství pomády než předchozí den. Pomády se dá zbavit jednoduše tím, že jeden den místo ní použijete nějakou pomádu na vodní bázi - ta pomůže "odbourat" silnou olejovou pomádu a vlasy pak půjdou bez problému smýt.

Filip13. 4. 2015

Tahle pomáda je zkrátka jistota. Pevně drží ( mám vlnité/kudrnaté, tvrdé a velmi husté vlasy) i když aplikace vyžaduje určitou dávku zkušeností. Není radno si s tímhle materiálem zahrávat a člověk se musí k její správné aplikaci prostě propracovat. Její konzistence je asi nejtužší ze všech pevněji držících pomád, které jsem vyzkoušel. Hůře se vymývá z vlasů. Kdy si jí naberete o malinko víc, než je zdrávo, budete mít hlavu jak z friťáku. Musíte s ní fakt opatrně.

Michal2. 4. 2015

Dlouhé roky jsem hledal pomádu, která by udržela moje husté vlasy. Když jsem si o nějaké myslel, že bude dobrá, vydržela jen pár hodin. Než jsem narazil na Murray's. Není třeba použít velké množství, když je zahřátá, dobře se s ní pracuje. Stačí dotvořit fénem a účes je dle vašeho přání. První pomáda, která si s mými vlasy poradila

Jakub L.15. 1. 2013

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů