0

Murray's

Murray's Superior pomáda na vlasy 85 g

  • (8)
obrázek

Murray's

Murray's Superior pomáda na vlasy 85 g

  • (8)
Cena je včetně DPH
Skladem
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budete mít vybranou dopravu zdarma.

Potřebujete zafixovat svůj účes a přitom mu dodat mírný lesk? Zkuste kombinovat Murray´s Superior pomádu pro silnou fixaci s vůní po vanilce a Murray's Super Light pomádu pro lesk. Tento osvědčený tandem vám zajistí betonovou pevnost a elegantní lesk. Mějte na paměti, že Murray´s Superior pomáda má silnou fixaci a může být obtížnější ji z vlasů vymýt. Doporučujeme použít hloubkově čistící šampon pro snadnější odstranění zbytků pomády z vlasů.

Použití: Naberte pomádu, kterou mezi prsty a dlaněmi rychlými pohyby rozetřete. Zahřátá pomáda poskytuje lepší roztíratelnost. Poté aplikujte do vlasů a vytvořte požadovaný účes.

Obsah 85 g. Vyrobeno v USA.


Stylingové přípravkyPomády

Recenze produktů (8)

Napsat hodnocení
Klasika mezi klasikami přijemná vůně a betonová pevnost s pomádou velmi opatrně.

Vít Trestr2. 4. 2024 Ověřená recenze

.

vladyslav chernyshev12. 10. 2022 Neověřená recenze

Špička. Používám denně. Na účes a la první republika (přesně já) naprosto dokonalá. Myslím, že by ji ocenil i František Krištof-Veselý.

Jakub Dědeček16. 6. 2022 Neověřená recenze

Z mého pohledu se jedná o jednu z nejlepších pomád, ale trvalo nějakou dobu, než jsem se k ní dopracoval. Používal jsem spoustu různých pomád, i mnohem dražších (např. Reuzel - stále se jedná o velmi dobrou pomádu.), ale žádná nesedla tolik. Většinou účes držel požadovaný tvar několik desítek minut a pak se jednotlivé prameny vlasů začaly oddělovat, či úplně změnily směr na druhou stranu. Tato pomáda však vlasy dostane bezpečně pod kontrolu. Vůně je vanilková, velmi příjemná, ale taky jemná - takže Vás vůně po otevření víčka neuzemní svou silou. Stačí je velmi malé množství, nutno zacházet opatrně. Díky menší spotřebě určitě déle vydrží, rozhodně můj hlavní GO TO produkt a mohu doporučit s čistým svědomím. Jediná nevýhoda je složité vymývání, ale s tím se u takhle silné pomády počítá. 5/5

Jakub19. 11. 2018 Neověřená recenze

Pouzivam ji uz 15let (drive kupovano v US) Neni nic lepsiho.......

Tomas P.30. 9. 2015 Neověřená recenze

Klasika všech klasik. Tato pomáda "přepere" jakékoliv vlasy a dovolí vám vytvořit požadovaný účes - nezáleží na tom, jak vlnité či silné nebo husté vlasy máte. Jak píšou ostatní, je však nutno k této pomádě prostě dospět. Nedoporučoval bych ji začátečníkům. Je skutečně potřeba pomádu dobře zahřát například rychlým třením v dlaních a pak opatrně aplikovat - lépe v menších vrstvách než více pomády najednou. Zároveň je potřeba přijmout fakt, že tuto pomádu prostě na jeden zátah nevymyjete (pokud pomády nepoužijete skutečně jen velmi malé množství za účelem velmi mírné fixace nebo si nebudete hlavu mýt pětkrát), zcela vás nezachrání ani šampon na odstraňování pomád. U této pomády se počítá s tzv. build-upem, tedy s tím, že druhý den vlasy jsou schopny poskytnout určitou fixaci (i když jste si myli hlavu šamponem), přičemž pro styling stačí menší množství pomády než předchozí den. Pomády se dá zbavit jednoduše tím, že jeden den místo ní použijete nějakou pomádu na vodní bázi - ta pomůže "odbourat" silnou olejovou pomádu a vlasy pak půjdou bez problému smýt.

Filip13. 4. 2015 Neověřená recenze

Tahle pomáda je zkrátka jistota. Pevně drží ( mám vlnité/kudrnaté, tvrdé a velmi husté vlasy) i když aplikace vyžaduje určitou dávku zkušeností. Není radno si s tímhle materiálem zahrávat a člověk se musí k její správné aplikaci prostě propracovat. Její konzistence je asi nejtužší ze všech pevněji držících pomád, které jsem vyzkoušel. Hůře se vymývá z vlasů. Kdy si jí naberete o malinko víc, než je zdrávo, budete mít hlavu jak z friťáku. Musíte s ní fakt opatrně.

Michal2. 4. 2015 Neověřená recenze

Dlouhé roky jsem hledal pomádu, která by udržela moje husté vlasy. Když jsem si o nějaké myslel, že bude dobrá, vydržela jen pár hodin. Než jsem narazil na Murray's. Není třeba použít velké množství, když je zahřátá, dobře se s ní pracuje. Stačí dotvořit fénem a účes je dle vašeho přání. První pomáda, která si s mými vlasy poradila

Jakub L.15. 1. 2013 Neověřená recenze

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů