0

Mühle

Hřebenový holicí strojek na klasické žiletky

  • (8)
obrázek

Mühle

Hřebenový holicí strojek na klasické žiletky

  • (8)
Cena je včetně DPH
Na skladě
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budeš mít dopravu zdarma.

Holicí strojek na žiletky s chromovanou rukojetí německé značky Mühle. Oproti modelu R89 má strojek odkrytý hřeben a holení s ním je tak více intenzivnější. Při holení by se však neměl vydávat žádný tlak na strojek. Strojek obzvláště ocení muži s tvrdšími vousy nebo pánové co se holí jednou týdně.

Balení obsahuje i testovací žiletku Mühle.

Pro majitele citlivé pokožky: ruce pryč od tohoto strojku! Doporučujeme Vám méně agresivnější verzi R89.

  • kvalitní zpracování
  • kompatibilní s jakýmikoliv žiletkami
  • vhodný pro méně časté holení
  • minimalizace odpadu oproti plastovým holítkům'


Balení obsahuje jednu testovací žiletku značky Mühle.

Délka strojku 94 mm. Hmotnost 64 g. Typ strojku tzv. trojdílný (s rozšroubovatelnou hlavicí).

Vyrobeno v Německu.

Nemůžete se rozhodnout který strojek pořídit? Můžete to vyřešit pořízením samotné hlavice R89. Závity jsou kompatibilní.


Holicí strojky žiletkovéNa delší vousy

Recenze produktů (8)

Napsat hodnocení
Otřesný šmejd, Žiletka v něm sedí křivě, je tam velká vůle a je nutné j pracně srovnávat. Strojek velmi špatně holí - není agresivní ve smyslu výkonu, nýbrž pouze ve smyslu extrémně silného tahání a nepříjemného pocitu. Je vyrobený z mizerného materiálu - levný pochromovaný kov, který nic nevydrží. Se špičkovými holicími nástroji typu Edwin Jagger se to vůbec nedá srovnávat. Výrobky bývalého nacistického Německa nebrat.

Brasseur9. 2. 2022

Mám jej už řadu let. Je to nejagresivnější strojek, který mám ve sbírce. Ten pocit, když ostří jede přímo po tváři je potřeba zažít, ale každému nemusí vyhovovat. Taky je potřeba mít jistou ruku. Těm, kteří mají pro strach uděláno, doporučuji.

Blaine Mono31. 7. 2021

Tak pro nás trochu starší co pamatujeme ta komunistická holítka, ta byla ostrá a s těmi se dalo často pořezat, ale holila skvělé. Tak toto je něco podobného, akorát v lepším balení. Mám tvrdé vousy a s předchozím holítkem jsem musel na dvakrát a nyní s tímto to dám najednou. Holí skvělé, ale musí se trochu opatrněji.

Pavel Krajíček14. 12. 2020

Vyzkoušel jsem několik strojků a tento zajistí opravdu to nejlepší oholení. Také je ale samozřejmě ze všech nejvíce agresivní. Opravdu to chce při holení na strojek vůbec netlačit a nechat ho klouzat po tváři vlastní tíhou. A rozhodně se nesmí při holení s ním chvátat. Jinak dílenské zpracování je perfektní. Nejlépe se mi v něm osvědčila žiletka Perma Sharp.

Pavel H25. 6. 2020

Můj první strojek na klasické žiletky. Mám tvrdé vousy a tak jsem šel do agresivnějšího modelu. Dokoupil jsem si i hlavici R89, ale musím říct, že R41 holí líp. Je ale víc vybíravý na žiletky - zatím, se mi jako nejlepší jeví Feather, Perma Sharp, Gillette 7 o'clock SharpEdge. Třeba takový vychvalovaný Polsilver Super Iridium ve strojku nijak nezazářil.

Filip9. 1. 2019

Vyborný strojek, ale je potreba už mať trochu cviku. Ako je spomenuté v popise, doporučujem na dvrdé vousy alebo na holenie raz max dva krát týždenne. Na každodenné holenie tu je R89, poprípade iné.

Peter28. 8. 2018

V mém případě žádné podráždění a holí ještě o chlup líp jako R89. Doporučuji!

Jenda15. 7. 2018

V porovnání s R89 oholení o chlup dokonalejší. Překvapilo mě nulové podráždění s žiletkami Permasharp.

Miguel7. 4. 2018

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů