0

Fatip

Holicí strojek Fatip Piccolo 42100

  • (3)
obrázek

Fatip

Holicí strojek Fatip Piccolo 42100

  • (3)
Cena je včetně DPH
Skladem
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budete mít vybranou dopravu zdarma.

Legendární italský holicí strojek na žiletky s otevřeným hřebenem. Díky odkrytější žiletce a menšímu prohnutí žiletky je spíše vhodný pro pokročilejší uživatele. Má skvělé vyvážení, perfektní přilnavost rukojeti a leštěnou poniklovanou hlavici. Strojek je vhodný delší vousy nebo pro vyznavače velmi hladkého oholení.

Délka strojku 78 mm. Váha 72 g. Vyrobeno v Itálii.

 

Holicí strojky žiletkovéNa delší vousy

Recenze produktů (3)

Napsat hodnocení
Četl jsem na strojek dobré recenze a bohužel mi nesedl. Jedna dílenské zpracování není precizní (je třeba lehce dotáhnuot a poštelovat ručně pozici žiletky a pak dotáhnout finálně) a dělá mi hodně dráždění na obličeji. Vypadá ale pěkně a dobře se drží, tak mě mrzí, že mi takhle nesedl. :)

Kuba14. 12. 2021 Neověřená recenze

Výborně holí i kratší vousy. Oholím se sním do hladka do 15 minut a zatím jsem se nikdy neřízl. Je dobře zpracovaný, trochu težký, ale na to se dá zvyknout. Délka rukojeti mě maximálně vyhovuje. Strojek je za dobrou cenu. (Žiletka má po nasazení do strojku značnou vůli všemi směry, tak asi +/- 0,5mm, tudíž je třeba ji před dotažením vycentrovat.) Souhlasím ... Pro fajnšmekry doporučuji, co dávají přednost holicím strojkům stylu "Double Edge" Legenda FATIP (Italy) Excellent shave and shorter beard. I will shave until 15 minutes and have never cut myself. It is well-made, a bit heavy, but you can get used to it. The length of the handle suits me as much as possible. The shaver is at a good price. (The razor blade has a large clearance in all directions after putting it into the movement, so about +/- 0.5mm, so it is necessary to center it before tightening.) I agree ... For connoisseurs I recommend what they prefer "Double Edge" style razors Legend FATIP (Italy)

Dušan Horák30. 3. 2020 Neověřená recenze

Je to těžší strojek a s ohledem na tenkou a těžkou rukojeť se zdá ještě těžší. Žiletka má po nasazení do strojku značnou vůli všemi směry, tak asi +/- 0,5mm, tudíž je třeba ji před dotažením vycentrovat. Je to věc názoru, mně v něm nelépe vyhovují žiletky Permasharp. Při holení strojek neklade odpor, jen jakoby stírá pěnu a současně u toho perfektně holí. Od otevřeného hřebenu bych nečekal, že bude tak šetrný. Podráždění prakticky nulové. Jednoznačně doporučuji vyzkoušet.

Blaine Mono12. 9. 2018 Neověřená recenze

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů