0

Fatip

Holicí strojek Fatip Grande 42105

  • (2)
obrázek

Fatip

Holicí strojek Fatip Grande 42105

  • (2)
Cena je včetně DPH
Dočasně nedostupné
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budeš mít dopravu zdarma.

Nelze koupit - Dočasně nedostupné

Legendární italský holicí strojek na žiletky s otevřeným hřebenem. Díky odkrytější žiletce a menšímu prohnutí žiletky je spíše vhodný pro pokročilejší uživatele. Má skvělé vyvážení, perfektní přilnavost rukojeti a leštěnou niklovou hlavici. Strojek je vhodný pro holení delších vousů nebo pro vyznavače velmi hladkého oholení.

Oproti verzi Piccolo má robustnější dutou rukojeť.

Délka strojku 85 mm. Váha 65 g. Vyrobeno v Itálii.

Holicí strojky žiletkovéNa delší vousy

Recenze produktů (2)

Napsat hodnocení
Nebojte se té hlavy vypadá agresivné ale holí bez podráždění a skvěle. S žiletkama Perma sharp naprosto vynikající. holím se žiletkama od roku 1985.

Jirka Vrba26. 6. 2019

Zakoupeno začátkem prosince 2014, popis typu Grande opravdu nelže, lepší oholení jsem skutečně nikdy nezažil, škoda, že mi vousy rostou tak pomalu :) Už když strojek vezmete do ruky, cítíte příjemnou hmotnost, celkový vzhled je vynikající. Zamrzí jen dílenské zpracovnání, na horním dílu, který překrývá žiletku je asi 5 mm, půlkruhová rýha, která vznikla při výrobním procesu natavování šroubení. I když to není ten nejvíc top model v nabídce, přesto to trošku zkazilo jinak naprosto vynikající pocit z typu Fatip Grande. Vzhled 5 hvězd, funkce 5 hvězd, dílenské zpracování 3 hvězdy, zabalení, dodání a spolupráce upravse.cz 5 hvězd, vynikající, doporučuji a těším se na další nákupy.

Ladislav Martinec16. 12. 2014

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů