0

Fatip

Holicí strojek Fatip Grande 42105

  • (2)
obrázek

Fatip

Holicí strojek Fatip Grande 42105

  • (2)
Cena je včetně DPH
Skladem
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budete mít vybranou dopravu zdarma.

Tento legendární italský holicí strojek na žiletky s otevřeným hřebenem  je známý svou skvělou kvalitou a dokonalým provedením. Díky odkrytéjší  žiletce a menšímu prohnutí je vhodný především pro zkušenější uživatele.  Kromě skvělého vyvážení a perfektní přilnavosti rukojeti, disponuje i  leštěnou niklovou hlavicí, která zajišťuje přesné oholení delších vousů.  Navíc, oproti verzi Piccolo, má robustnější dutou rukojeť, která dodává  pocit pevnosti a jistoty při použití. Vyznavači velmi hladkého oholení  určitě ocení, že tento strojek splní jejich vysoké nároky na kvalitu a  výkon.

Délka strojku 85 mm. Váha 65 g. Vyrobeno v Itálii.

Holicí strojky žiletkovéNa delší vousy

Recenze produktů (2)

Napsat hodnocení
Nebojte se té hlavy vypadá agresivné ale holí bez podráždění a skvěle. S žiletkama Perma sharp naprosto vynikající. holím se žiletkama od roku 1985.

Jirka Vrba26. 6. 2019 Neověřená recenze

Zakoupeno začátkem prosince 2014, popis typu Grande opravdu nelže, lepší oholení jsem skutečně nikdy nezažil, škoda, že mi vousy rostou tak pomalu :) Už když strojek vezmete do ruky, cítíte příjemnou hmotnost, celkový vzhled je vynikající. Zamrzí jen dílenské zpracovnání, na horním dílu, který překrývá žiletku je asi 5 mm, půlkruhová rýha, která vznikla při výrobním procesu natavování šroubení. I když to není ten nejvíc top model v nabídce, přesto to trošku zkazilo jinak naprosto vynikající pocit z typu Fatip Grande. Vzhled 5 hvězd, funkce 5 hvězd, dílenské zpracování 3 hvězdy, zabalení, dodání a spolupráce upravse.cz 5 hvězd, vynikající, doporučuji a těším se na další nákupy.

Ladislav Martinec16. 12. 2014 Neověřená recenze

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů