Menu  

Holicí strojky

Holicí strojek Captain Fawcett žiletkový CF.6C

Captain Fawcett ve spolupráci s Rockwell Razors přináši tento bytelný strojek pro náročnější uživatele. Čím se liší od klasických strojků? Tento model je inspirován verzí 6C od zmíněných Rockwell Razors, takže u něj najdete také 3 výměnitelné hlavice, které můžete našroubovat oběmi stranami a pokaždé tak získáte jinou agresivitu holení. Toto oku lahodící veledílo je vyrobeno z prvotřídních chromovaných slitin zinku.

Poloha 1 a 2: vhodná pro holení citlivé pokožky, podrážděné pokožky nebo pro každodenní holení.

Poloha 3 a 4: vhodná pro velmi hladké oholení normální pokožky nebo pro holení delšího vousu.

Poloha 5 a 6: vhodná pro velmi tvrdé či kudrnaté vousy, pro delší strniště nebo plnovous.


Hmotnost 90 g. Délka 97 mm.

Vyrobeno v Kanadě.

Značka: Captain Fawcett

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
1 729,-
- +
Zkušenosti s produktem
Pavel H
31.07.20
Tento strojek je vynikající, prodává se v pěkné krabici, když ji otevřete, na první pohled zaujme jeho luxusní vzhled. Dílenské zpracování je bezchybné. Rukojeť je dlouhá tak akorát, mně vyhovuje. Váha je pro mě ideální, mám raději těžší strojky.
Můžete si zvolit šest stupňů agresivity. Podle mých zkušeností jsou ale první tři stupně velice jemné a až moc šetrné, takže holení není moc důkladné a dokonalé. A to nemám zas tak tvrdé vousy a holím se denně. A tak jsem se oholil přijatelně až na čtvrtý stupeň, na pátý dobře.
Holení je jinak hodně příjemné.
Osvědčily se mi v něm ostřejší žiletky, nejlépe strojek holil s Feather a s Perma Sharp.
Jedná se sice o opravdu hodně kvalitní produkt, ale pokud netrváte na luxusním vzhledu, oholíte se stejně dobře (nebo možná i lépe) mnohem levnějším strojkem.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení