0

DAX

DAX Wave & Groom vosk na vlasy 99 g

  • (1)
obrázek

DAX

DAX Wave & Groom vosk na vlasy 99 g

  • (1)
Cena je včetně DPH
Na skladě
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budeš mít dopravu zdarma.

Populární kadeřnický vosk pro obzvláště silné zpevnění. Ideální pro účesy 50. let. Již od roku 1954 poskytuje svým uživatelům lesk a spolehlivé držení. Díky svému složení je vhodný i pro vlnité vlasy. Pro důkladné vymytí je doporučován hluboce čistící šampón.

Použití: Naberte pomádu, kterou mezi prsty a dlaněmi rychlými pohyby rozetřete. Zahřátá pomáda poskytuje lepší roztíratelnost. Poté aplikujte do vlasů a vytvořte požadovaný účes.

Tip: Pomádu rozehřejte za pomoci fénu.

Obsah 99 g. Vyrobeno v USA.


Stylingové přípravkyPomády

Recenze produktů (1)

Napsat hodnocení
Nejčastější alternativa k Murray's Superior. Na internetu se vedou diskuze, zda má větší či menší fixaci - podle mě je to asi nastejno, možná o něco malinko větší, ale to je velmi individuální. Tato pomáda rovněž "přepere" jakékoliv vlasy bez ohledu na to, jak vlnité či silné nebo husté vlasy máte. Stejně jako Murray's Superior je tato pomáda spíše pro pokročilé. Pomáda se rovněž musí dobře zahřát například rychlým třením v dlaních a pak opatrně aplikovat - i zde platí, že raději v menších vrstvách než více pomády najednou. Pomáda se aplikuje možná o něco lépe než Murray's Superior, což bych přisuzoval tomu, že mi přišla o něco více "greasy" (ale to je jen můj pocit). Vymývá se o něco lépe než Murray's Superior, ale ani tak zde není na místě se pokoušet pomády zcela zbavovat najednou. Speciální vymývací šampon vám práci usnadní, ale nezachrání vás úplně. Build-up je potřeba brát jako pozitivum, neboť druhý den je styling snazší a výsledek lepší. Pomády se zbavíte asi nejjednodušeji tím, že jeden den vynecháte a místo ní použijete nějakou pomádu na vodní bázi - ta pomůže "odbourat" silnou olejovou pomádu a vlasy pak půjdou bez problému smýt. Existují ještě jiné "babské" rady jako olivový olej, prostředek na nádobí apod., ale těm bych se raději vyhnul.

Filip13. 4. 2015

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů