0

D.R. Harris

D.R. Harris Windsor krém na holení 150 g

  • (1)
obrázek

D.R. Harris

D.R. Harris Windsor krém na holení 150 g

  • (1)
Cena je včetně DPH
Skladem
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budete mít vybranou dopravu zdarma.

Luxusní krém na holení Windsor od D.R. Harris s vysokým podílem glycerinu pro maximálně šetrné mokré holení. Kombinace kvalitní štětky a tohoto krému vytvoří hutnou a krémovou pěnu, která dokonale změkčí vousy a usnadní holení. Vůně krému je sofistikovaná a lehce kořeněná, s tóny grapefruitu, černého pepře a vetyveru.

Výrobky od značky D. R. Harris jsou stále vytvářeny s důrazem na tradiční postupy. S hrdostí nesou 200-letou historii v luxusní londýnské čtvrti St. James. Původně fungovali jako lékárna, ale s postupem času se do stejné prodejny přidala i parfumerie, což představuje nepřetržitou evoluci od počátků podnikání. Dnes stále najdete v této historické prodejně jak léčivé přípravky, tak i exkluzivní parfémy, zachovávající ducha tradice a kvality.

Obsah 150 g. Vyrobeno v Anglii.

Přípravky na holeníKrémy

Recenze produktů (1)

Napsat hodnocení
Krém velmi dobře tvoří pěnu i v brněnské tvrdé vodě a to při použití prakticky jakékoliv štětky, i nějaké levnější syntetiky. Vůně je tak akorát silná, krém je příjemný, nezasychá, má velmi dobrou kluzkost, která přetrvává i po opláchnutí. Je vidět, že si s tím složením hoši v Anglii vyhráli, když už to stojí tolik peněz. Krém je dost měkký a řídký, takže pozor při nabírání. Když do něj necitlivě vjedete nějakou tvrdší prasečí štětkou, jako je třeba Prorasso, naberete si omylem asi tak třikrát tolik, než kolik je třeba a obsah kelímku pak doslova mizí před očima. Od D.R. Harrise je právě tento krém můj nejoblíbenější, určitě ho vyzkoušejte taky.

Blaine Mono7. 1. 2021 Neověřená recenze

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů