0

Captain Fawcett

Captain Fawcett Ricki Hall's Booze And Baccy vosk na knír 15 ml

  • (1)
obrázek

Captain Fawcett

Captain Fawcett Ricki Hall's Booze And Baccy vosk na knír 15 ml

  • (1)
Cena je včetně DPH
Skladem
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budete mít vybranou dopravu zdarma.

Captain Fawcett se spojil se světoznámým modelem Rickim Hallem a vytvořili spolu delikátní středně fixační vosk na knír. Tento vosk obsahuje bohatou a komplexní směs éterických olejů, tabákových listů, benzoinu, dubového mechu, vanilkových lusků, myrty, pomerančových květů, bobkového listu se středními tóny čerstvého chmelu, která potěší i ty nejnáročnější uživatele.

Použití: Od sebe vyškrábněte nehtem malou hoblinku, rozetřete mezi palcem a ukazováčkem a vetřete do kníru. Po té upravte prsty, popřípadě pročísněte velmi jemným hřebenem.

Tip: Pro pohodlnější použití zahřejte vosk fénem a poté jej noste v kapse  kalhot, aby se udržoval v teple a byl vždy připraven k použití.

Objem 15 ml. Vyrobeno v Anglii.

Vosky na knírTuhé

Recenze produktů (1)

Napsat hodnocení
Vosk je pomerne tuhý a jeho fixačný účinok silný. Pred aplikáciu sa ale dá roztopiť aj medzi prstami. Či už sa len chcete porátať s neposlušnými fúzmi, alebo chcete mať knír ostrejší ako Erkúl Poaró, jeho dávkovanie je už na vás. Kapitán Chlast a Žváro je nenapodobiteľná vôňa, ktorá aj z najslušnejšieho chalana spraví frajera. A pritom nemusíte vymetať bary. Je rebelská, dymová a nezameniteľná. Dá sa používať celoročne, najviac jej však sadne nočná ulica. Navlečte si kožu, džíny, namažte sa týmto zázrakom a budete chodiaci boh.

Miro Čech21. 3. 2018 Neověřená recenze

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů