Captain Fawcett Maharajah parfémová voda je luxusní orientálně-kořenitá vůně vytvořená ve spolupráci značky Captain Fawcett a britské krejčovské společnosti The Jodhpur Company. Výsledkem této výjimečné kolaborace je parfém inspirovaný bohatstvím, elegancí a exotickou atmosférou starověké Indie.
Srdcem vůně je opojná růže, která zde dostává výrazně mužský charakter díky spojení s černým pepřem, pižmem, cedrovým dřevem a kůží. Celou kompozici otevírají svěží citrusové tóny, které dodávají vůni energii a lehkost, zatímco dřevité a kožené akordy vytvářejí hloubku a dlouhotrvající charakter.
Vonná kompozice:
Hlava: citrusové tóny
Srdce: růže, pepř
Základ: cedrové dřevo, kůže, pižmo
Maharajah není tuctová moderní vůně. Dominantní růže zde působí temněji, kořenitěji a výrazně mužněji než ve většině běžných parfémů. Právě díky této originalitě si získala řadu příznivců mezi milovníky orientálních a netradičních vůní.
Parfém se vyznačuje nadprůměrnou intenzitou a velmi dobrou výdrží, díky čemuž je ideální zejména pro večerní nošení, společenské příležitosti nebo pro muže, kteří se chtějí odlišit od běžné produkce mainstreamových parfémů.
Stejně jako ostatní produkty Captain Fawcett je i Maharajah vyroben s důrazem na kvalitu, řemeslné zpracování a osobitý charakter. Jde o vůni, která zaujme, vyvolává emoce a rozhodně nezůstane bez povšimnutí.
Obsah 50 ml. Vyrobeno v Británii.