0

Captain Fawcett

Captain Fawcett Expedition Strength vosk na knír 15 ml

  • (2)
obrázek

Captain Fawcett

Captain Fawcett Expedition Strength vosk na knír 15 ml

  • (2)
Cena je včetně DPH
Na skladě
Kdy dostanu zboží?

Nakupte ještě za 1 500 Kč a budete mít vybranou dopravu zdarma.

Tento vosk na knír s vůní santalového dřeva poskytuje pevnou fixaci,  která udrží váš knír v perfektním tvaru i při vysokých teplotách. Díky  své síle a výdrži je ideální pro muže, kteří chtějí mít pořádek a styl i  v náročných podmínkách. Navíc jeho vůně santalového dřeva dodá vašemu  kníru příjemnou vůni, která potěší nejen vás, ale i vaše okolí.

Použití: nehtem od sebe naberte, který mezi palcem a ukazováčkem rozetřete. Po té aplikujte do kníru. Pokud máte zatím kratší knír, začněte tvarování od špiček kníru až potom postupujte doprostřed.

Tip: Před aplikací je nutné vosk prohřát, například fénem. Noste jej v kapse u kalhot, aby se od těla zahříval a byl stále připraven k použití.

Objem 15 ml. Vyrobeno v Anglii.

Vosky na knírTuhé

Recenze produktů (2)

Napsat hodnocení
Skvělý silný vosk na knír na cesty. Ráno vyztužíte a drží celý den. Hůře se s ním pracuje, je fakt tuhý a nošení v kapse u kalhot má jen mírný vliv na jeho roztátí, nicméně odměnou je fakt silná fixace á la Hercule Poirot či Salvator Dalí. Použití fénu na rovnoměrné rozlití vosku na knír není na škodu...Ideální na kolo, na výlet (nemusíte do kníru sáhnout celý cen)

Petřík26. 4. 2018

Zatím nejlepší. Drží dokud ho něco nezničí (sport, obdivovatelky,.. ), poté třeba znovu nanést. Nenechává cucky ve vousech, poměrně snadno se nanáší.

Dr. M3. 11. 2015

Napsat hodnocení

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Oblíbené značky

obrázek

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

obrázek

Záruka originality

obrázek

Bezpečná platba

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů