Menu  

Mýdla a krémy na holení

Arko mýdlo na holení stick 75 g

Nejznámější turecké mýdlo na holení. Pro svou nízkou cenu, kvalitu a bohatou pěnu je oblíbeno po celém světě. Obzvláště nevšední je jeho citrusovo-květinovou retro vůně. Připomíná předrevoluční vůni drogérií.

Použití:Mýdlem přejeďte prákrát krouživými pohyby po navlhčené tváři a pak štětkou na tváři našlehejte. Dá se to také vyřešit nastrouháním pár hoblinek do misky a vyšlehat pěnu v ní.

Obsah 75 g. Vyrobeno v Turecku.

Značka: Arko

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
49,-
- +
Zkušenosti s produktem
Ondřej M.
08.08.21
Za málo peněz docela dost muziky. Ideální startovní mýdlo pro někoho, kdo se ještě tak úplně nerozhodl, jestli je mokré holení pro něj nebo ne.

Foff
30.03.18
Staci kousicek a naslehate paradni, citrusove vonavou a bohatou penu. Koupil jsem vicemene z recese a zvedavosti, ale mile prekvapilo!

Pavel
03.01.15
Jak psal Zdeněk mýdlo velice levné, vůně mě připomíná něco z dětství něco takhle vonělo mám pocit že mýdlo na praní , mýslím že priplatit si trošku víc za něco jiného není na škodu, závěr nedoporučuji

Zdeněk
27.12.14
Mýdlo obsahovalo svého času mj. Paraffinum Liquidum - parafín, minerální olej, jenž má ropný původ. Je pro výrobce mnohem levnější (narozdíl od kvalitních rostlinných olejů), i proto není cena tak vysoká. Dlouhodobé používání přípravků s minerálním olejem nedělá pokožce tváře dobře. Pokožka pak špatně dýchá, napomáhá to ucpávání pórů, kůže více stárne a je náchylnější na kožní problémy. Jde o problém z hlediska delší doby, v tom je to zrádnější. Proto jen 2 hvězdičky. Při hledění na cenu by si každý toto měl zvážit a číst složení, jestli tam parafín pořád je (výrobci často v čase složení mění).... V přepočtu na cenu vychází podobně mýdlo Cella v 1 kg kostce. Složení má však bezproblémové, na promaštění kokosový olej a máte zásobu na cca 2-4 roky (podle četnosti holení denně či obden).

Jakub L.
08.01.13
Musím říct, že už po prvním použití patřilo toto mýdlo na holení mezi mé oblíbené. Aplikuji rovnou na tvář. Pěna je bohatá, skvěle drží, hezky voní. Pro mě zatím nejlepší mýdlo, co jsem zkusil.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení