Menu  

Péče po holení

Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisem 100 ml

Prostředek určený k ošetření pleti po holení. Osvěžuje a zklidňuje pokožku. Obsahuje propolisový extrakt, který má antiseptické a regenerační účinky. Je parfemován svěží citrusovou, dřevitou vůní.

Objem 100 ml. Vyrobeno České republice.

Značka: Alpa

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
89,-
- +
Zkušenosti s produktem
Tom_Brno
09.04.22
Výborná voda po holení, která dobře plní svou funkci a příjemně voní. Na to, že jde o vodu s alkoholem, příliš nevysušuje. Kůži zklidní. Vůně není moc výrazná ani originální, ale to je u vody po holení v pořádku. Může bez problémů konkurovat i mnohem dražším výrobkům.

tom
02.12.20
u mě pomer cena/vykon uzasnej parfemace jemná, moc nevydrží, coz je vlastně výhoda, netluče se s kolínskou nebo edt . co oceňuju nejvic je opravdu fungujici zklidnění, ze všech co mam (včetně pekelně drahých) asi vůbec nejlepší (že by ten propolis?) . samozřejmě je reč o vodách s alkoholem, balzamy apod nepočítám

František
18.07.20
Když si koupíte vodu po holení s velkým rozpočtem, dá se čekat, že bude skvělá, osvěžující, bude dobře vonět, a to vše po dlouhý čas. Není tam tolik místa pro překvapení, jen pro zklamání, když nějaký z faktorů pokulhává.
Zprvu jsem byl hodně skeptický, má pokožka je poměrně citlivá, ale skepse brzy odešla. Alpa Windsor Fresh je malá lahvička plná překvapení. Stěží najít konkurenci v této cenové relaci, jak zmiňují další recenze - opravdu nejlepší voda mezi těmi levnějšími.
Mám ale za to, že může konkurovat i kategoriím o něco výše.

Pavel H
03.03.20
Výborná voda po holení, skvělý poměr kvalita / cena.

Jakub
12.05.15
Jedním slovem - skvělá. Moc příjemné voní a tvář je po použití hezky zklidněná a není vysušená.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení