Menu  

Péče po holení

Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisem 100 ml

Prostředek určený k ošetření pleti po holení. Osvěžuje a zklidňuje pokožku. Obsahuje propolisový extrakt, který má antiseptické a regenerační účinky. Je parfemován svěží citrusovou, dřevitou vůní.

Objem 100 ml. Vyrobeno České republice.

Značka: Alpa

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
79,-
- +
Zkušenosti s produktem
tom
02.12.20
u mě pomer cena/vykon uzasnej parfemace jemná, moc nevydrží, coz je vlastně výhoda, netluče se s kolínskou nebo edt . co oceňuju nejvic je opravdu fungujici zklidnění, ze všech co mam (včetně pekelně drahých) asi vůbec nejlepší (že by ten propolis?) . samozřejmě je reč o vodách s alkoholem, balzamy apod nepočítám

František
18.07.20
Když si koupíte vodu po holení s velkým rozpočtem, dá se čekat, že bude skvělá, osvěžující, bude dobře vonět, a to vše po dlouhý čas. Není tam tolik místa pro překvapení, jen pro zklamání, když nějaký z faktorů pokulhává.
Zprvu jsem byl hodně skeptický, má pokožka je poměrně citlivá, ale skepse brzy odešla. Alpa Windsor Fresh je malá lahvička plná překvapení. Stěží najít konkurenci v této cenové relaci, jak zmiňují další recenze - opravdu nejlepší voda mezi těmi levnějšími.
Mám ale za to, že může konkurovat i kategoriím o něco výše.

Pavel H
03.03.20
Výborná voda po holení, skvělý poměr kvalita / cena.

Jakub
12.05.15
Jedním slovem - skvělá. Moc příjemné voní a tvář je po použití hezky zklidněná a není vysušená.

Zdeněk
25.04.15
Z mého pohledu asi nejlepší VPH z kategorie levných, sehnatelných na tuzemském trhu, někde i v kamenných drogeriích. Neváhal bych ji upřednostnit před mnohem dražšími, které mají třeba i problematičtější složení a platíte značku a za 2-3 hodiny taky vůně končí. Nepříliš komplikované složení (asi 7 látek) není rozhodně na závadu, ba naopak neobsahuje zdraví neprospěšné látky. Celkem dobře zklidňuje, propolis při opakovaném používání lépe pomahá hojení drobných poškození pokožky při holení, glycerin přiměřeně promastí a doplní holením odstraněný kožní maz .... Pokožka po použití po chvíli tak akorát - ani moc mastná, ani moc hladká a suchá. Vůně spíš old school, ale mně vyhovuje, lehce po medu a parfém to posouvá trochu víc ke svěžesti.... Vůně po použití spíš decentní a na první 2-3 hodiny, což u VPH vůbec nevadí. Pokud se holíte večer. tak na dobu do spaní úplně ideální pro příjemný pocit... V kombinaci faktorů Cena - Pocit po holení - Propolis - Bezproblémové složení bez zbytečné chemie, je pro mě první volbou mezi VPH.... Nebál bych se ji použít i na citlivou a problémovou pokožku, pokud teda nejste vyloženě alergičtí na alkohol ve složení anebo na včelí propolis (určité procento lidí reaguje na propolis negativně). Alkohol obsahuje 60% - ní. Za sebe určitě doporučuji.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení