Prodejna na Olomoucké ulici v Brně bude opět otevřena od 12.5., a to každé pondělí, středu a pátek.
Menu  

Mýdla a krémy na holení

Abbate Y La Mantia Vulcano mýdlo na holení 150 ml

Vysoce kvalitní mýdlo na holení s antibakteriálním a omlazujícím šafránovým extraktem. Je doplněno o mužnou vůní chilli. Ale nebojte se, molekuly kapsaicinu - pálivosti, byly z extraktu odebrány. Kromě zmíněného chilli extraktu, obsahuje mýdlo také panenský olivový olej, jenž je bohatý na změkčovadla. Olivový olej reguluje pokožku a přispívá přirozené hydrataci obličeje. Má také zklidňující účinek při zarudnutí pokožky po holení a je velmi dobře snášen i tou nejcitlivější pokožkou. Další složkou, která stojí za povšimnutí je aktivní uhlí, které při nanášení pěny, má funkci okysličování pokožky díky jemnému peelingu.


Šafrán, neboli krokus je užívaný v kosmetice jako silný antioxidant, antidepresivum a osvědčuje se také v boji proti stárnutí kůže - vráskám. Zároveň tak zaručuje pružnost a pevnost pokožky a napomáhá i její obranyschopnosti. Šafrán v krémech má i lehce bělící účinky, díky nimž zmírňuje pigmentové skvrny v obličeji.

Rodinná firma Abbate Y La Mantia znovuobjevuje zapomenuté starodávné, více jak 3500 let staré výrobní procedury a metody za užití pravého šafránu v kosmetice. K tomu používají již více jak dvacet let této kultivované rostliny, pěstované na kopcích v oblasti Maremma poblíž provincie Grosseto. Na kilo šafránu je nutné ručně vytrhat až 170 tisíc pestíků z květů šafránu.

Obsah 150 ml. Vyrobeno v Itálii.


Značka: Abbate Y La Mantia

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
709,-
- +
Zkušenosti s produktem

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení