Menu  

Žiletky

Žiletky na holení Personna Platinum 10 ks

Kvalitní žiletky z platinou lakované nerezové oceli od firmy Personna. Určeno pro holicí strojky typu double edge. Každá žiletka je samostatně balena ve voskovaném papíře.

Balení obsahuje 10 kusů žiletek. Vyrobeno v Německu.

Značka: Personna

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
40,-
- +
Zkušenosti s produktem
Pavel Dvořák
27.01.21
Velmi dobré žiletky, srovnatelné s Elios. Ostrostí se nevyrovnají s těmi nejlepšími, ale jsou jemné a spolehlivé, cena/výkon je top.

Pavel H
03.10.20
Tyto žiletky jsou všeobecně velmi oblíbené, a naprosto právem. Jsou opravdu hodně kvalitní, ostré tak akorát, a mají dlouhou výdrž. Mně vydrží přibližně 12 hladkých oholení. Hodí se především do strojků s uzavřenou hlavicí. Nejlepší výsledky s touto žiletkou jsem dosáhl v kombinaci se strojkem Captain Fawcett a také v Muhle R89. A cena je také vynikající.

Michal
26.08.20
Jedny z nejoblibenejsich ziletek na svete a moje nejoblibenejsi do Merkur Futur.

Blaine Mono
18.01.18
Dobré žiletky. Za ty peníze je 10 kusů, jsou tak akorát ostré a zdají se mi měkké. Nedráždí a začátečník se nepořeže. Já s nimi dávám max 6 oholení, většinou ale měním po 4, protože pak už trocho tahají. Jeden z nejlepších poměrů výkon/cena. A hlavně, jsou v plastové krabičce.

Zdeněk
27.12.14
Velmi slušné žiletky, poměr cena vers. výdrž velmi dobrý. Řekl bych, že i o něco lepší, než u Derby. Cca 10-12 velmi dobrých oholení žiletka dá, další jsou už méně důkladná, ale ještě se dá. Za danou cenu doporučuji.... Kdo hodnotí poměr cena / výkon a výdrž, pak tyto + Elios Inoxidable se mi zdají v tomto poměru nejlepší, z nabídky zde ....

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení