Z důvodu dovolené bude prodejna na Olomoucké v Brně od 6.7. do 10.7. mimo provoz. Internetové objednávky budou nadále vyřizovány.
Menu  

Žiletky

Žiletky na holení Perma Sharp Super 5 ks

Velmi ostré žiletky vynikající kvality. Zažijete s nimi velmi mnoho hladkých oholení. Určeno pro klasické holicí strojky. Každá žiletka je samostatně balena ve voskovaném papíře.

Balení obsahuje 5 kusů žiletek. Vyrobeno v Rusku.

Značka: Perma Sharp

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
36,-
- +
Zkušenosti s produktem
Pavel H
03.03.20
Velice dobré žiletky, podle mého názoru třetí nejlepší. Lepší než tyto jsou Feather a KAI. Oholím se s nimi asi desetkrát.

Miroslav
29.09.19
Zatím snad nejlepší, které jsem vyzkoušel

Jirka Vrba
26.06.19
Výborné žiletky. Je znát že je to souběžná produkce pro Gilette jako jejich řada platinum nebo 7o clock. -ve Fatipu 42105 grande naprosto bez podráždění. 5 vynikajících oholení. -v Muhle R89 jsou také výborné.

Blaine Mono
18.01.18
Jsou velmi ostré, ale měkké. První holení (3 směry) až moc, 2 - 3 holení je super, čtvrté holení je ještě možné. Já s nimi dávám cca 4 oholení, ale asi se s nimi dá holit i dál. Někdy jsou z důvodu nedbalosti při balení zapatlané od vosku.

Peter
14.09.17
Za mna velmi dobre ziletky. Pouzivam s Muhle R89 a spokojnost. Su lepsie ako cierne Derby. Lepsie ako tieto su uz len Feather.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení