Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Žiletky

Žiletky na holení Perma Sharp 5 ks

Velmi ostré žiletky vynikající kvality. Zažijete s nimi velmi mnoho hladkých oholení. Určeno pro klasické holicí strojky. Každá žiletka je samostatně balena ve voskovaném papíře.

Balení obsahuje 5 kusů žiletek. Vyrobeno v Rusku.

Značka: Perma Sharp

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
36,-
- +
Zkušenosti s produktem
Pavel Dvořák
27.01.21
Mé nejoblíbenější. Nemají slabinu. Jsou ostré jemné, hodně vydrží (klidně 20-25 oholení). TOP!

Lukáš Vozáb
01.09.20
Mimo těchto žiletek jsem vyzkoušel Astru, Gillette, Wilkinson Sword, Mühle a Feather. Tyto zatím byly jediné, se kterými jsem se dokázal oholit bez podráždění. Feather mají být nejostřejší, ale možná jsou na moji pokožku příliš ostré (pokud něco takového existuje). Ostatní jsou zase nedostatečně ostré a při holení po směru proti srsti docházelo k zadrhávání a trhání.

Perma Sharp jsou s ostrostí akorát. Při holení proti srsti vousy jen projedou a měním je po nějakých 3-4 oholeních. Upřímně jsem více ani nezkoušel, protože vzhledem k mé citlivosti a nízkým nákladům to nemám zapotřebí. Používám je v Mühle R89.

Pavel H
03.03.20
Velice dobré žiletky, podle mého názoru třetí nejlepší. Lepší než tyto jsou Feather a KAI. Oholím se s nimi asi desetkrát.

Miroslav
29.09.19
Zatím snad nejlepší, které jsem vyzkoušel

Jirka Vrba
26.06.19
Výborné žiletky. Je znát že je to souběžná produkce pro Gilette jako jejich řada platinum nebo 7o clock. -ve Fatipu 42105 grande naprosto bez podráždění. 5 vynikajících oholení. -v Muhle R89 jsou také výborné.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení