Menu  

Žiletky

Žiletky na holení Mühle 10 ks

Kvalitní žiletky z nerezové oceli potažené platinou. Určeno pro klasické, žiletkové holicí strojky. Každá žiletka je samostatně balena ve voskovaném papíře.

Balení obsahuje 10 kusů žiletek. Vyrobeno v Izraeli.

Značka: Mühle

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
60,-
- +
Zkušenosti s produktem
Brasseur
28.08.21
Žiletky Mühle jsou velmi (až nápadně) průměrné - nenadchnou ani nenaštvou. Jsou průměrně ostré a nijak zvlášť jemné, ale nepořežou. Cena rozhodně neodpovídá kvalitě, jsou předražené. Velmi mi vadí plastová krabička - znamená to zcela zbytečné znečišťování životního prostředí, čímž zcela ničí jednu z jinak velkých přednosti klasických žiletek oproti vícebřitým plastovým šmejdům. Osobně nemám důvod je kupovat znovu - kam se hrabou na mé milované Rapira Platinum Lux!

Nafrak
10.02.21
Ahojte,
moje první železa, fungují skvělě, nejsou brutální a holí bez většího podráždění, ale pak jsem zkusil KAI a to je úplně někde jinde, zatím nejlepší, teď jsem z nouze koupil Astra platinum v drogerce a hoří mi huba, tam tepre poznáte ten rozdíl vc kvalitě..
Podle mě je Mühle zlatá střední cesta, za ty prachy super!

Honza
17.11.19
Moje první žiletky, ještě jich mám asi 12 ks. doma a moc se mi do nich nechce. Nejsou špatné ale jsou lepší ...

Daniel Šváb
13.05.18
Pri pouziti R89 musite proti srsti aby holeni bylo do hladka. Ale plastova krabicka a dobra cena toto vyvazuji.

FilipF
23.04.18
Mně nesedly. Možná se nehodí do R41. Už po druhém holení tak nějak tahaly. Prozatím jsou v šuplíku. Nyní zkoušené KAI jsou ostřejší a tupí se pomaleji. S levnějšími Perma Sharp se mi holí lépe.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení