Prodejna na Olomoucké ulici v Brně opět otevřena, a to každé pondělí, středu a pátek.
Menu  

Žiletky

Žiletky na holení KAI 5 ks

Extrémně ostré žiletky vyráběné z vysoce odolné chirurgické oceli. I přes svoji ostrost je s nimi holení bezproblémové a hladké. Doporučováno jak zkušeným tak i začínajícím uživatelům žiletkových strojků.

Balení obsahuje 5 kusů žiletek.

Vyrobeno v Japonsku.

Značka: KAI

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
80,-
- +
Zkušenosti s produktem
Pavel Dvořák
27.01.21
Specifická žiletka. Je o něco širší od ostří ostří, takže změní charakter holicích strojků. Mě nesedla k žádnému strojku, už jsem ji chtěl odepsat, protože spíše dráždila, nicméně ve strojku Razorock Gamechanger 84p se projevila v nejlepším světle.

Pavel H
30.09.19
Skvělé žiletky, vysoká výdrž, zvládl jsem s nimi 15 výborných oholení. Nejsou agresivní, i když jsou ostré. (Ne však tolik jako Feather.) Vzhledem k výdrži a s přihlédnutím ke kvalitě je cena opodstatněná. Rozhodně doporučuji alespoň vyzkoušet.

Michal
18.06.19
Přesně jak podotkli kolegové přede mnou, žiletka se ostrostí vyrovná Feather, ale nedráždí kůži a promine odchylky v úhlu (narozdíl od Feather, která okamžitě krvelačně trestá). Použil jsem jak v Merkuru, tak v EJ -- zatím se mi zdá, že synergie je lepší s Merkurem. Našel jsem svoji značku a odteď pouze KAI.

FilipF
09.05.18
Asi nejlepší žiletky jaké jsem zkusil. Pokud porovnám s "prémiovými" žiletkami jako Mühle a Feather, tak KAI je taková bezpečnější. Byla to moje první žiletka a to v mém prvním strojku R41. Začátečník + R41 = určitě se pořežu. To se rozhodně nepotvrdilo. Používal jsem ji týden, ostří pořád stejné. Pokud porovnám s Feather, tak Feather holil stejně dobře, ale stačil špatný úhel a tekla krev. Mühle tak ostrý není. Mám velmi tvrdé vousy, stáčí se různým směrem, obličej hranatý a do strojku mi každý žiletka nesedla. KAI ale ano a určitě si je zase koupím.

maxowu
15.01.17
Zajímavé žiletky, nemám pocit takové dravé ostrosti jako u Feather, a oholení se mi jeví méně důkladné (použity v Muehle R 89) nicméně musím dát 5 hvězdiček za jemnost - poprvé po roce holení DE strojky absolutně bez podráždění- dokonce si mohu dovolit holení obden a na 4 průchody (2x proti srsti) a bez podráždění.Zatím jsem se první žiletkou z balíčku oholil 9x a nejeví známky otupení - mám dráty a Featherku vyhazuji po 9-10 tém holení, Astru po 3.
Zatím moje nejoblíbenější žiletky.
Žiletky KAI stojí rozhodně za vyzkoušení i navzdory vyšší ceně.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení