Menu  

Žiletky

Žiletky na holení KAI 5 ks

Extrémně ostré žiletky vyráběné z vysoce odolné chirurgické oceli. I přes svoji ostrost je s nimi holení bezproblémové a hladké. Doporučováno jak zkušeným tak i začínajícím uživatelům žiletkových strojků.

Balení obsahuje 5 kusů žiletek.

Vyrobeno v Japonsku.

Značka: KAI

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
80,-
- +
Zkušenosti s produktem
Blaine Mono
25.08.21
Principiálně mi nevadí koupit si občas drahé žiletky, protože od nich čekám něco navíc. Že stojí o půlku víc než Feather a jsou jen v papírové krabičce jsem viděl už při nákupu, takže nemůžu nic namítat. Jenom tam nevidím to "něco navíc". Určitě je řadím k těm ostřejším, ale že by byly nějak šetrné, to se mi nezdálo. Podle mně je to takový lepší Permasharp za dvojnásobnou cenu.

Vladimír Vladimírovič
26.06.21
Výtečné žiletky. Ostrost dokonalá, jemnost excelentní. Používám ve strojku Taiga a ve strojku Edwin Jagger 3ONE6, holím se každé pondělí, středu a pátek. Ačkoliv mám velmi citlivou pleť, oholení vždy probíhá bez jediné kapičky krve a tvář je hladká jako sklo.

Pavel Dvořák
27.01.21
Specifická žiletka. Je o něco širší od ostří ostří, takže změní charakter holicích strojků. Mě nesedla k žádnému strojku, už jsem ji chtěl odepsat, protože spíše dráždila, nicméně ve strojku Razorock Gamechanger 84p se projevila v nejlepším světle.

Pavel H
30.09.19
Skvělé žiletky, vysoká výdrž, zvládl jsem s nimi 15 výborných oholení. Nejsou agresivní, i když jsou ostré. (Ne však tolik jako Feather.) Vzhledem k výdrži a s přihlédnutím ke kvalitě je cena opodstatněná. Rozhodně doporučuji alespoň vyzkoušet.

Michal
18.06.19
Přesně jak podotkli kolegové přede mnou, žiletka se ostrostí vyrovná Feather, ale nedráždí kůži a promine odchylky v úhlu (narozdíl od Feather, která okamžitě krvelačně trestá). Použil jsem jak v Merkuru, tak v EJ -- zatím se mi zdá, že synergie je lepší s Merkurem. Našel jsem svoji značku a odteď pouze KAI.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení