Z důvodu nouzového stavu je prodejna na Olomoucké ulici v Brně otevřena pouze ve středu 13h - 17h a v pátek 10h - 16h.
Menu  

Žiletky

Žiletky na holení Feather Platinum 10 ks

Nejostřejší žiletky na světovém trhu pro holicí strojky typu double edge. Platinou potažené žiletky mají excelentní ostří, které přinese dokonalé hladké holení. Než se s nimi seznámíte, doporučujeme opatrnější holení.

Plastová krabička má dva otvory. Z vrchního otvoru vytahujete nové žiletky a do spodního vsouváte použité.

Balení obsahuje 10 kusů žiletek. Vyrobeno v Japonsku.

Značka: Feather

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
99,-
- +
Zkušenosti s produktem
Pavel H
23.11.19
Z mého pohledu nejlepší žiletky. Výborná ostrost. Mně vždy vydrží přibližně 16 hladkých oholení.

Libor
19.10.19
Vzhledem o ostrosti a ceně jsou best

Jirka Vrba
26.06.19
Poslední neošizené žiletky tak jak se dělaly před 20 lety. jediné s kterými se s R89 oholím denně bez podráždční pokožky. Nesmí se na ně moc tlačit. Japonci snad jako jediní uchovali standard kvalitní žiletky.

Miroslav
19.01.19
Nevím proč, ale mé zkušenosti se lehce liší od ostatních. Žiletky jsou opravdu velice ostré, při holení mi přijde, že se čepelí lehounce hladím a ona bez problémů holí. Životnost jedné žiletky mi přijde dosti nízká, používám je po půlkách v shavettě a vydrží dvě holení, při třetím už je cítit velký rozdíl a to si pouze holím krk a dělám kontury, tváře mám zarostlé. O proti zelené astře je u mě životnost nižší.

Slovak Boy
06.01.19
Najlepšie žiletky na trhu. Japonci vedia niečo čo iní nie. Plech je trošku tuhší ako u ostatných žiletiek preto sú vhodné do hláv napr. R89 alebo Merkúr 34C, ktoré zrovna vyšli z fabriky ako málo agresívne. Ak ste naďabili na takú hlavu, tak touto žiletkou to vyriešite a agresivitu mierne zvýšite. Ten tuhší plech totiž bráni úplnému ohnutiu ostria a tak ostáva väčšia medzera k spodnému hrebeňu.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení