Z důvodu nouzového stavu je prodejna na Olomoucké ulici v Brně až do odvolání uzavřena. Online objednávky nadále vyřizujeme.
Menu  

Žiletky

Žiletky na holení Feather Platinum 10 ks

Nejostřejší žiletky na světovém trhu pro holicí strojky typu double edge. Platinou potažené žiletky mají excelentní ostří, které přinese dokonalé hladké holení. Než se s nimi seznámíte, doporučujeme opatrnější holení.

Plastová krabička má dva otvory. Z vrchního otvoru vytahujete nové žiletky a do spodního vsouváte použité.

Balení obsahuje 10 kusů žiletek. Vyrobeno v Japonsku.

Značka: Feather

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
99,-
- +
Zkušenosti s produktem
Michal Č.
27.01.21
Jak jsem dřív holení nějak moc neřešil, tak teď nechápu jak jsem si do teď mohl kupovat v krámě Wilkinsony. Ty jsou dobrý možná tak na škrábání brambor a ani to ne...jiný žiletky než tyhle Feathery už nechci. Jen je opravdu potřeba bejt fakt opatrnej, berou skutečně všechno :-D

Pavel Dvořák
27.01.21
Výtečné, nicméně specifické žiletky. Jelikož mají jinou geometrii ostří (ostrý úhel břitu), mohou mít tendenci k rezonanci (Muhle R41). První 2 oholení trochu nekomfortní vzhledem k nebývalé ostrosti, poté se zjemní a táhnou bez problému 20 i více oholení.

Pavel H
23.11.19
Z mého pohledu nejlepší žiletky. Výborná ostrost. Mně vždy vydrží přibližně 16 hladkých oholení.

Libor
19.10.19
Vzhledem o ostrosti a ceně jsou best

Jirka Vrba
26.06.19
Poslední neošizené žiletky tak jak se dělaly před 20 lety. jediné s kterými se s R89 oholím denně bez podráždční pokožky. Nesmí se na ně moc tlačit. Japonci snad jako jediní uchovali standard kvalitní žiletky.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení