Menu  

Žiletky

Žiletky na holení Feather Platinum 10 ks

Nejostřejší žiletky na světovém trhu pro holicí strojky typu double edge. Platinou potažené žiletky mají excelentní ostří, které přinese dokonalé hladké holení. Než se s nimi seznámíte, doporučujeme opatrnější holení.

Plastová krabička má dva otvory. Z vrchního otvoru vytahujete nové žiletky a do spodního vsouváte použité.

Balení obsahuje 10 kusů žiletek. Vyrobeno v Japonsku.

Značka: Feather

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
99,-
- +
Zkušenosti s produktem
Proruský konzervativní pravičák
26.06.21
Zásadní problém těchto žiletek je plastová krabička, což poškozuje jednu z výhod používání klasických žiletek oproti holítkům cartridgovým. Obecné tvrzení je, že klasické žiletky na rozdíl od vícebřitých hlavic nezasviňují životní prostředí tunami plastu, což je ovšem v případě žiletek dodávaných v plastových krabičkách zmařeno.

Vladimír
26.06.21
Jediný problém těchto žiletek je proměnlivá kvalita kus od kusu. Zhruba každá šestá žiletka se projevila tupá a velmi špatně holivá, zatímco v ostatních průměrné pěti kusech jde o excelentní, extrémně ostré žiletky. Používám ve strojku Edwin Jagger 3ONE6 a ve strojku Taiga od firmy Homelike Shaving.

Rainy
16.05.21
Excelentní žiletky. Na třetím místě hned po žiletkách Voskhod a Sputnik.

Michal Č.
27.01.21
Jak jsem dřív holení nějak moc neřešil, tak teď nechápu jak jsem si do teď mohl kupovat v krámě Wilkinsony. Ty jsou dobrý možná tak na škrábání brambor a ani to ne...jiný žiletky než tyhle Feathery už nechci. Jen je opravdu potřeba bejt fakt opatrnej, berou skutečně všechno :-D

Pavel Dvořák
27.01.21
Výtečné, nicméně specifické žiletky. Jelikož mají jinou geometrii ostří (ostrý úhel břitu), mohou mít tendenci k rezonanci (Muhle R41). První 2 oholení trochu nekomfortní vzhledem k nebývalé ostrosti, poté se zjemní a táhnou bez problému 20 i více oholení.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení