Vzhledem k virové pandemii Covid-19 bude do odvolání prodejna na Olomoucké ulici v Brně otevřena pouze v pátek 23.10. a nadále pouze ve středy od 10h do 17h.
Menu  

Žiletky

Žiletky na holení Derby Extra Green 5 ks

Kvalitní žiletky z nerezové oceli od firmy Derby. Speciálně broušené žiletky s ostřím 0,1 mm. Určeno pro holicí strojky typu double edge. Každá žiletka je samostatně balena ve voskovaném papíře.

Balení obsahuje 5 kusů žiletek. Vyrobeno v Turecku.

Značka: Derby

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
18,-
- +
Zkušenosti s produktem
Pavel H
09.09.19
Tyto žiletky mě velice pozitivně překvapily. Vzhledem k ceně jsou vynikající, kdo chce levné žiletky s dlouhou výdrží, pak jsou tyto dobrou volbou. S žiletkou jsem se oholil 17 krát, pak jsem již cítil, že trochu tahá, ale asi by šlo oholit se ještě vícekrát. Normálně tuto značku nepoužívám, ostré jsou sice dostatečně, i když ne tolik jako třeba Feather nebo KAI, ale vydrží déle.

Jenda
15.07.18
Tvrdé vousy holí skvěle. Za to co dokážou jsou poměrně levné.

Blaine Mono
23.02.18
Vzorek Derby Extra Green jsem obdržel k otestování od majitele obchodu. Derby není moje značka, normálně se s nimi neholím a tak jsem ji s obavami založil do holicího strojku Muhle R89. Rovnou řeknu, že jsem byl příjemně překvapen, žiletka je sice měkká, takže je třeba nepatrně přitlačit, ale oholení je s ní dostatečné. Výsledek není srovnatelný se skutečně ostrými žiletkami, jako je třeba Feather či Permasharp, ale kdo nechce utrácet a potřebuje se každý den rychle a hlavně bezpečně oholit, by měl zelené Derby rozhodně vyzkoušet, cena je vynikající a potěší plastová krabička. Navíc odpustí drobnou chybu a neteče hned krev. Mně vydržela 4 oholení třemi směry.

Porta
02.10.15
Velice prijemne a hladke oholeni

Pavel
25.12.14
Zatím dobré žiletky , počítejte s tím že jsou měkčí můžete si s nima více dovolit , doporučil bych začátečníkům

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení