Menu  

Vzorky olejů a balzámů na vousy

Vzorek Abbate Y La Mantia Krokos olej na vousy s šafránem 1 ml

Tester oleje na vousy Krokos, s nevtíravou vůní šafránových lístků. Olej ocení obzvláště ti, kteří potřebují vyléčit své vousy. Olej Krokos vousy vyživuje, udržuje je zdravé a napomáhá jejich růstu a dobrému tvarování. Výhodou je, že po použití se vousy tolik nelesknou jako při použití běžných olejů. Obsažený extrakt z šafránu dodává pokožce pod vousy výživu, regeneruje kožní buňky a pro vousáče to nejdůležitější, vyživuje kořínky vousů a zabraňuje tak vypadávání „porostu".

Lahvička má dvojité sklo a je tmavě zbarvena proti UV záření.


Šafrán, neboli krokus je užívaný v kosmetice jako silný antioxidant, antidepresivum a osvědčuje se také v boji proti stárnutí kůže - vráskám. Zároveň tak zaručuje pružnost a pevnost pokožky a napomáhá i její obranyschopnosti. Šafrán v krémech má i lehce bělící účinky, díky nimž zmírňuje pigmentové skvrny v obličeji.

Rodinná firma Abbate Y La Mantia znovuobjevuje zapomenuté starodávné, více jak 3500 let staré výrobní procedury a metody za užití pravého šafránu v kosmetice. K tomu používají již více jak dvacet let této kultivované rostliny, pěstované na kopcích v oblasti Maremma poblíž provincie Grosseto. Na kilo šafránu je nutné ručně vytrhat až 170 tisíc pestíků z květů šafránu.

Obsah 1 ml. Vyrobeno v Itálii.


Značka: Abbate Y La Mantia

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
38,-
- +
Zkušenosti s produktem

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení