Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Péče po holení

Tüff Nr.1 Sensitiv voda po holení 100 ml

Tüff jemně parfemovaná voda po holení pro citlivou pokožku. Obsahuje velice kvalitní rostlinné extrakty: výtažky z heřmánku, měsíčku, přesličky, díky kterým se snižuje riziko zánětu, podporují regenerační proces a změkčují pokožku. Obsažený mentol posiluje čistící účinky alkoholu.

Tato voda po holení je na trhu již desítky let a oblíbená je mimo jiné i díky své příznivé ceně.

Objem 100 ml. Vyrobeno v Německu.

Značka: Tüff

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
179,-
- +
Zkušenosti s produktem
Blaine Mono
07.01.21
Takový fajn produkt po holení. Je cítit alkoholem a slabě bylinkami. Zklidňuje a moc nevysušuje. Slabě voní po bylinkách asi tak 15 minut, takže nehrozí konflikt vůní s jinou kosmetikou. Mezi vodami po holení s alkoholem, bez vůně, které nedráždí pokožku a současně ji uklidňují, zaujímá v mém holícím světe Tüff Nr.1 jednoznačně první místo. Je jasným důkazem toho, že mezi cenou a kvalitou není žádný vztah, který by měl logiku.

Pavel H
03.03.20
Výborná voda po holení. Vyhovuje mi, že je jen slabě parfémovaná, lze tak použít balzám po holení a toaletní vodu jakékoli vůně. Takovou vodu jsem hledal.

Zdeněk Jerling
12.04.18
Vynikající voda po holení.

Zdeněk
20.11.14
Velmi kvalitní VPH, lze použít i kolínskou, protože je záměrně dělaná jako jen velmi slabě a krátkodobě parfemovaná .... Velmi kvalitní složení.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení