Menu  

Péče po holení

Tüff Nr.1 Sensitiv voda po holení 100 ml

Tüff jemně parfemovaná voda po holení pro citlivou pokožku. Obsahuje velice kvalitní rostlinné extrakty: výtažky z heřmánku, měsíčku, přesličky, díky kterým se snižuje riziko zánětu, podporují regenerační proces a změkčují pokožku. Obsažený mentol posiluje čistící účinky alkoholu.

Tato voda po holení je na trhu již desítky let a oblíbená je mimo jiné i díky své příznivé ceně.

Objem 100 ml. Vyrobeno v Německu.

Značka: Tüff

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
179,-
- +
Zkušenosti s produktem
Blaine Mono
07.01.21
Takový fajn produkt po holení. Je cítit alkoholem a slabě bylinkami. Zklidňuje a moc nevysušuje. Slabě voní po bylinkách asi tak 15 minut, takže nehrozí konflikt vůní s jinou kosmetikou. Mezi vodami po holení s alkoholem, bez vůně, které nedráždí pokožku a současně ji uklidňují, zaujímá v mém holícím světe Tüff Nr.1 jednoznačně první místo. Je jasným důkazem toho, že mezi cenou a kvalitou není žádný vztah, který by měl logiku.

Pavel H
03.03.20
Výborná voda po holení. Vyhovuje mi, že je jen slabě parfémovaná, lze tak použít balzám po holení a toaletní vodu jakékoli vůně. Takovou vodu jsem hledal.

Zdeněk Jerling
12.04.18
Vynikající voda po holení.

Zdeněk
20.11.14
Velmi kvalitní VPH, lze použít i kolínskou, protože je záměrně dělaná jako jen velmi slabě a krátkodobě parfemovaná .... Velmi kvalitní složení.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení