Menu  

Péče po holení

Taylor of Old Bond Street Sandalwood gel po holení 75 ml

Parfemovaný gel po holení bez alkoholu je speciálně vyvinut obzvláště pro citlivou pokožku. Obsahuje také výtažky z vilínu, jenž se používá k hojení ran.

Produkt od legendárního londýnského holičského salónu a výrobce výhradně pánské kosmetiky Taylor of Old Bond Street s tradicí již od roku 1854.

Objem 75 ml. Vyrobeno v Anglii.

Značka: Taylor of Old Bond Street

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
489,-
- +
Zkušenosti s produktem
Pavel H
03.03.20
Velké zklamání. Chtěl jsem krém, balzám nebo gel s vůní santalového dřeva. Tento produkt ale nemá se santalovým dřevem nic společného, ale opravdu nic. Vůně je fougérová, stará holičství. Je pravda, že gel se rychle vstřebává, není mastný, to je pozitivní. Ale každé zboží by mělo odpovídat popisu a hlavně názvu. Za své peníze jsem tedy dostal něco jiného. A vzhledem k ceně mě to mrzí. Četl jsem, že ani voda po holení Taylor Sandalwood takto voní, a je dokonce úplně jiná než krém na holení ze stejné řady. Dříve jsem měl produkty této značky v oblibě, ale už od nich nic nekoupím.

Michal
01.07.19
Vynikající gel po holení, jehož vlastnosti zcela ospravedlňují vyšší cenu. Gelu stačí použít minimální množství, a výsledkem je tenká nemastná (!) ochranná vrstva, která zklidňuje podráždění a voní po santálovém dřevu a Vilínu (vůně se, navzdory stejnému jménu, celkem výrazně liší od vůně mýdla na holení TOBS ze stejné řady).

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení