Menu  

Štětky na holení

Štětka na holení Proraso

Štětka na holení z prasečích štětin vytvořená ve spolupráci mezi společnostmi Proraso a Omega. Jejich vysoká kvalita, tuhost a délka vytvoří z mýdla bohatou pěnu během pár okamžiků. Oblíbené jsou pro masážní efekt při nanášení mýdla či pěny na holení, díky čemuž se zbavíte odumřelé kůže.

  • masážní efekt
  • ideální pro velmi tvrdé vousy
  • snadnější tvorba pěny z tuhých mýdel na holení

Nejste si jisti výběrem správné štětky? Pokusíme se vám napovědět v tomto článku.

Celková výška 121 mm.

Délka štětin 59 mm.

Výška a průměr rukojeti 62 x 40 mm. Materiál rukojeti - tvrzený plast.

Průměr uzlu 26 mm.

Nejširší horní průměr svazku štětin 50 mm – po prvním použití se štětiny více rozevřou.

Vyrobeno v Itálii.

- štětku před použitím na chvíli ponořte do teplé, nikoli horké či vařící, vody. Nasákne tak vlhkost, díky níž se bude pěna mnohem lépe tvořit.

- každá nová štětka pouští povolené štětiny, nejedná se však o závadu

- při šlehání na štětku netlačte, pouze jemně míchejte

- po použití štětku jemně vyždímejte a vytřepte přebytečnou vodu. Pro důkladnější vysušení můžete štětku jemně přetřít po suchém ručníku.

- štětku nechte oschnout ve stojánku na místě, kde proudí vzduch (nezavírejte jí do skříňky)

Značka: Proraso

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
279,-
- +
Zkušenosti s produktem
Pavel H
20.10.19
Výborná štětka, velikost je výhodou. Dobře se s ní našlehá pěna i u tuhých mýdel. Má masážní efekt. Klasika, měl by ji vyzkoušet každý příznivec mokrého holení. S tímto výrobkem jsem velmi spokojen. Cena je oproti drahým štětkám z jezevce několikanásobně nižší, přičemž tato štětka vykoná možná i větší službu. Výborný poměr cena/kvalita.

Jirka Vrba
26.06.19
Moje nejoblíbenéjší štětka. Nebojte se té velikosti je to výhoda. Stětka pojme hodně pěny a výborné se sní dělá. Před použitím je potčwba jí namočit na 30 vteřin do teplé vody aby zmékla. Má trošku vyšší spotřebu krému holí se s ní komfortné Italové vědí co dělají.

Blaine Mono
10.09.18
Tato štětka by měla patřit do základní výbavy každého fanouška mokrého holení. Má výrazný masážní efekt a hlavně se jedná o legendární výrobek, který se normálně používá v italských barbershopech. Je třeba však počítat s vyšší spotřebou holícího krému, či mýdla,
Vychází z modelu Omega 48 Pro, ale má o něco kratší loft, což je podle mého názoru výhoda. Používáním změkne jen nepatrně a tvar se ani po letech používání moc nezmění. Doporučuji.

PS
22.07.15
silvertipy za mnohonásobně vyšší cenu od renomovaných firem mne způsobovali podráždění a mohl jsem používat štětky pouze syntetické. Pak jsem zkusil zakoupit Proraso a paráda - příjemá na obličeji a po necelém měsíci používání už pěkně "kvete" a je ještě lepší.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení