Menu  

Štětky na holení

Štětka na holení Mühle Rocca 091 M95

Kvalitní štětka z nerezové oceli se štětinami z jezevce typu Silvertip badger. Rukojeť je pokryta extrémně odolnou a do ruky příjemnou březovou kůrou.

Typ štětin Silvertip badger - nejvzácnější a nejkvalitnější chlupy z jezevce s přirozeně bílou barvou. Silvertip štětiny mají vyjímečnou schopnost nasáknout velké množství vody, díky čemuž lze dosáhnout kvalitní konzistence pěny ve velmi krátkém čase.

Celková výška 103 mm.

Délka štětin 49 mm.

Výška a průměr rukojeti 54 x 31 mm.

Průměr uzlu 21 mm.

Nejširší horní průměr svazku štětin 47 mm – po prvním použití se štětiny více rozevřou.

Vyrobeno v Německu.


Pro udržení štětky ve skvělé kondici a prodloužení její životnosti doporučujeme používat stojánek na štětku, díky kterému odkape všechna voda, čímž se zamezí hnilobě a následnému vypadání štětin.


- štětku před použitím na chvíli ponořte do teplé, nikoli horké či vařící, vody. Nasákne tak vlhkost, díky níž se bude pěna mnohem lépe tvořit.

- každá nová štětka pouští povolené štětiny, nejedná se však o závadu

- při šlehání na štětku netlačte, pouze jemně míchejte

- po použití štětku jemně vyždímejte a vytřepte přebytečnou vodu. Pro důkladnější vysušení můžete štětku jemně přetřít po suchém ručníku.

- štětku nechte oschnout ve stojánku na místě, kde proudí vzduch (nezavírejte jí do skříňky)

Značka: Mühle

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
2 669,-
- +
Zkušenosti s produktem
WaD41
10.02.21
Štětka má velmi příjemné chlupy,lehce masíruje tvář a dobře drží vlhkost při tvorbě pěny... investice na celý život. Kvalitní zpracování a díky masivnímu materiálu je vcelku těžká a robustní.doporučuji

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení