Menu  

Štětky na holení

Štětka na holení Edwin Jagger 1EJ467

Klasická štětka na holení s nejjemnějšími Silvertip štětinami jezevce. Rukojeť je vyrobena z odolné tvrzené pryskyřice zbarvené v imitaci slonoviny.

Typ štětin Silvertip badger - nejvzácnější a nejkvalitnější chlupy z jezevce s přirozeně bílou barvou. Silvertip štětiny mají vyjímečnou schopnost nasáknout velké množství vody, díky čemuž lze dosáhnout kvalitní konzistence pěny ve velmi krátkém čase.

Značka Edwin Jagger, sídlící v anglickém Sheffieldu, patří k nejlepším světovým výrobcům doplňků pro mokré holení. Své výrobky vytváří za pomocí moderních výrobních procesů s pečlivě vybíraných materiálů, jenž jsou charakterizovány absolutní dokonalostí.

Celková výška 84 mm.
Délka štětin 48 mm.
Výška a průměr rukojeti 36 x 33 mm.
Průměr uzlu 23 mm.
Nejširší horní průměr svazku štětin 48 mm – po prvním použití se štětiny více rozevřou.

Vyrobeno v Anglii.


Pro udržení štětky ve skvělé kondici a prodloužení její životnosti doporučujeme používat stojánek na štětku, díky kterému odkape všechna voda, čímž se zamezí hnilobě a následnému vypadání štětin.


- štětku před použitím na chvíli ponořte do teplé, nikoli horké či vařící, vody. Nasákne tak vlhkost, díky níž se bude pěna mnohem lépe tvořit.
- každá nová štětka pouští povolené štětiny, nejedná se však o závadu
- při šlehání na štětku netlačte, pouze jemně míchejte
- po použití štětku jemně vyždímejte a vytřepte přebytečnou vodu. Pro důkladnější vysušení můžete štětku jemně přetřít po suchém ručníku.
- štětku nechte oschnout ve stojánku na místě, kde proudí vzduch (nezavírejte jí do skříňky)


Značka: Edwin Jagger

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
1 979,-
- +
Zkušenosti s produktem

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení