Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Štětky na holení

Štětka na holení Edwin Jagger 1EJ287SYNST

Syntetické štětiny se pomalu stávají módou pro jejich velkou jemnost i skvělou funkčnost. Stejně tak to platí i u této štětky značky Edwin Jagger.

Značka Edwin Jagger, sídlící v anglickém Sheffieldu, patří k nejlepším světovým výrobcům doplňků pro mokré holení. Své výrobky vytváří za pomocí moderních výrobních procesů s pečlivě vybíraných materiálů, jenž jsou charakterizovány absolutní dokonalostí.

Celková výška 92 mm.

Délka štětin 47 mm.

Výška a průměr rukojeti 45 x 35 mm.

Průměr uzlu 21 mm.

Nejširší horní průměr svazku štětin 50 mm – po prvním použití se štětiny více rozevřou.

Vyrobeno v Anglii.


Pro udržení štětky ve skvělé kondici a prodloužení její životnosti doporučujeme používat stojánek na štětku, díky kterému odkape všechna voda, čímž se zamezí hnilobě a následnému vypadání štětin.


- štětku před použitím na chvíli ponořte do teplé, nikoli horké či vařící, vody. Nasákne tak vlhkost, díky níž se bude pěna mnohem lépe tvořit.


- každá nová štětka pouští povolené štětiny, nejedná se však o závadu

- při šlehání na štětku netlačte, pouze jemně míchejte

- po použití štětku jemně vyždímejte a vytřepte přebytečnou vodu. Pro důkladnější vysušení můžete štětku jemně přetřít po suchém ručníku.

- štětku nechte oschnout ve stojánku na místě, kde proudí vzduch (nezavírejte jí do skříňky)

Značka: Edwin Jagger

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
969,-
- +
Zkušenosti s produktem
Petr
27.05.22
Souhlasím s komentářem výše, štětka je kvalitně zpracovaná a jednoduše se udržuje. Štětiny jsou měkké (oproti kanci jsou to nebe a dudy), ale s našleháním pěny jsem neměl sebemenší problém, stačí se do štětin lehce opřít.

Pavel
15.06.21
Štětka je z umělého vlákna což má výhodu, že se nemusí příliš máčet dopředu v teple vodě, dále že nepelichá. Ovšem nevýhoda je onen materiál který nenasákne vlhkost a tak šlehání zabere více času. Je zapotřebí odhadnout množství vody v misce. Dále nevýhoda je, že štětiny jsou až příliš měkké. Suchá je ok a nepřipadlo mi to, ale během používání je to moc.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení