Menu  

Štětky na holení

Štětka na holení Edwin Jagger 1EJ282SYNST

Syntetické štětiny se pomalu stávají módou pro jejich velkou jemnost i skvělou funkčnost. Stejně tak to platí i u této štětky značky Edwin Jagger.

Značka Edwin Jagger, sídlící v anglickém Sheffieldu, patří k nejlepším světovým výrobcům doplňků pro mokré holení. Své výrobky vytváří za pomocí moderních výrobních procesů s pečlivě vybíraných materiálů, jenž jsou charakterizovány absolutní dokonalostí.

Celková výška 92 mm.

Délka štětin 47 mm.

Výška a průměr rukojeti 45 x 35 mm.

Průměr uzlu 21 mm.

Nejširší horní průměr svazku štětin 50 mm – po prvním použití se štětiny více rozevřou.

Vyrobeno v Anglii.


Pro udržení štětky ve skvělé kondici a prodloužení její životnosti doporučujeme používat stojánek na štětku, díky kterému odkape všechna voda, čímž se zamezí hnilobě a následnému vypadání štětin.


- štětku před použitím na chvíli ponořte do teplé, nikoli horké či vařící, vody. Nasákne tak vlhkost, díky níž se bude pěna mnohem lépe tvořit.

- každá nová štětka pouští povolené štětiny, nejedná se však o závadu

- při šlehání na štětku netlačte, pouze jemně míchejte

- po použití štětku jemně vyždímejte a vytřepte přebytečnou vodu. Pro důkladnější vysušení můžete štětku jemně přetřít po suchém ručníku.

- štětku nechte oschnout ve stojánku na místě, kde proudí vzduch (nezavírejte jí do skříňky)

Značka: Edwin Jagger

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
969,-
- +
Zkušenosti s produktem
Michal
25.03.20
Laska hned na prvni oholeni.
Nezkousel jsem levnejsi Omegy za 180, ktere nemaji moc dobre recenze, ale nedostatky zminene tam se tehle stetky rozhodne netykaji.
Doted jsem mel Simpsons Wee scott (cestovni best badger) a hlavni z ceho jsem mel obavu bylo jestli synteticky stetiny nebudou o moc jiny.
Vysledek je takovej, ze rozdil byl znat na prvni pohled, ale prekvapive opacnej. Stetiny maji slusnou silu a navratovou pruznost a presto krasne jemne hladi kuzi. Krem se na ni roztira doslova nadherne. WeeScott obcas pichne, tenhle ani omylem. Sleha se s nim samozrejme taky paradne. Tesim se na kazdy dalsi oholeni s nim.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení