Menu  

Štětky na holení

Štětka na holení Cyril R Salter 50JB

Ručně vyráběná štětka na holení se zastřihávanými hrubšími štětinami z jezevce a tvarovanou rukojetí z tvrzené pryskyřice.

Nejste si jisti výběrem správné štětky? Pokusíme se vám napovědět v tomto článku.

Firma Cyril R. Salter je rodinný podnik založený v roce 1940 v severním Londýně. Společnost se zabývá výhradně pánskou kosmetikou a doplňky k holení.

Typ štětin Pure Badger – štětiny obsažené na 60% těla jezevce, obzvláště v partiích břicha. Obvykle bývají tmavé barvy, avšak mohou být i světle hnědé či naopak až skoro černé. Jsou hrubší než typy Best Badger a Silvertip.

Celková výška 100 mm.

Délka štětin 49 mm.

Výška a průměr rukojeti 51 x 32 mm.

Průměr uzlu 21 mm.

Nejširší horní průměr svazku štětin 40 mm – po prvním použití se štětiny více rozevřou.


Vyrobeno v Anglii.


- štětku před použitím na chvíli ponořte do teplé, nikoli horké či vařící, vody. Nasákne tak vlhkost, díky níž se bude pěna mnohem lépe tvořit.

- každá nová štětka pouští povolené štětiny, nejedná se však o závadu

- při šlehání na štětku netlačte, pouze jemně míchejte

- po použití štětku jemně vyždímejte a vytřepte přebytečnou vodu. Pro důkladnější vysušení můžete štětku jemně přetřít po suchém ručníku.

- štětku nechte oschnout ve stojánku na místě, kde proudí vzduch (nezavírejte jí do skříňky)

Značka: Cyril R Salter

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
409,-
- +
Zkušenosti s produktem
Blaine Mono
01.02.18
Je to jedna z levnějších štětek z jezevce. Řemeslné provedení je velmi kvalitní, avšak kvalita jezevčího vlasu mně nenadchla. Štětka píchá do tváře. U jezevce je prostě potřeba si připlatit za kvalitnější štětiny. Mám několik štětek, tuhle jsem si koupil jako pokus a jsem zklamán.

Pavel
03.01.15
Výborná, štětka je menší což se ukázalo jako velká výhoda o proti mé staré která je větší , lépe se s ní pracuje , štětka přišla zabalená v papíře uložená v krabičce která je vhodná i jako dárkové balení, kvalita dobrá , pozor doporučuji štětku vyprat před použitím , závěr doporučuji

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení