Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

OSTATNÍ

SOUMA Brown pouzdro na holicí potřeby

Pouzdro na holící strojek a štětku je ručně vyráběné z pravé lícové kůže.

Při výrobě pouzdra je použita "hovězina lícová" což je plošná vrchová useň vyráběná z nejkvalitnější (horní) části kůže. Proto na nich můžeme najít drobné stopy po škrábancích, jizvách nebo hmyzím štípnutí, které dodávají každému pouzdru jedinečnost.

Pouzdra vyrobena z této kůže s jemně broušeným lícem a polo transparentní PULL-UP úpravou vyvolává efekt zesvětlování při ohybu nebo protažení. V podstatě se kůže probarví světlejší barvou než kterou se potom nabarví z vrchní strany. Tím se docílí zajímavého prolínání barev. Na tomhle druhu kůží se vytváří “patina” o něco rychleji právě díky téhle úpravě.

Důležitá je také použitá niť, která je vyrobená z polyesteru, který odolává vlhkosti a ÚV záření. Navíc je tato niť mimořádně pevná, používá se například pro sešívání bezpečnostních pásu, airbagu nebo lodních plachet.

Díky jednoduchosti designu, kvalitě provedení a použitých materiálů je toto pouzdro poslední které kdy budete potřebovat.

Každé pouzdro je ručně vyráběno v České Republice s použitím pouze v Česku vyrobených materiálů.

Značka: SOUMA

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
1 349,-
- +
Zkušenosti s produktem

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení