Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Styling a péče

Reuzel Fiber pasta do vlasů 113 g

Vlasová pasta s jemným leskem a se silnou, dlouhotrvající fixací, díky které budou držet i složité účesy. Vlasům dodává plnost a výraznou texturu. Obzvláště vhodná pro kratší, rozcuchanější účesy. Nicméně vytvoříte s ní i méně lesklý „ulízaný" styl.

Lze použít na všechny typy vlasů včetně nepoddajných a kudrnatých. Pokud Vás účes během dne přestane bavit, můžete jej snadno předělat za pomocí navlhčeného hřebene. Její vůně je vanilkovo-mátová.

K vymytí není zapotřebí speciálního šamponu.


Použití: naberte pastu podle potřeby do dlaní a aplikujte do suchých nebo ručníkem řádně vysušených vlasů. Učešte hřebenem. Pro výraznější texturu prohrábněte vlasy prsty nebo preciznějším Pompadour hřebenem. Pro větší lesk aplikujte do více vlhkých vlasů.

Výrobek věhlasného rotterdamského holičství SCHOREM.

Obsah 113 g. Vyrobeno v USA.
Značka: Reuzel

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
419,-
- +
Zkušenosti s produktem
Dave
18.12.18
Po týdnu užívání musím říct, že je to ten nejlepší produkt, jaký jsem kdy vyzkoušel na vlasy. Umí vytvořit rozcuchaný účes, dobře drží ale zároveň jsou vlasy jemné a přepracovatelné. Vážně paráda!

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení