Menu  

Mýdla a krémy na holení

RazoRock Alchemy mýdlo na holení 150 ml

Poctivé měkké mýdlo na holení s vysokým obsahem loje, bambuckého másla, aloe vera, arganového oleje a lanolinu, díky kterému čepel snadno klouže po tváři. Po oholení bude pokožka dokonale hladká a pružná.

Směs citrusů, máty, vetyveru a pryskyřičných dřevitých tónů svou vůní připomíná obchod s vonnými tyčinkami.

Tip: štětkou nabírejte mýdlo krouživými pohyby po dobu 30-40 vteřin, po té došlehejte v misce nebo na tváři.

Po použití nechte mýdlo v otevřené krabičce po dobu 24 hodin. Pokud jej po holení hned uzavřete, můžete jeho vlastnosti časem poškodit.


Objem 150 ml. Vyrobeno v Itálii.

Značka: RazoRock

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
299,-
- +
Zkušenosti s produktem
Slovak Boy
20.06.19
Vynikajúce mydlo s veľmi peknou a zvláštnou vôňou. Najprv mi tá vôňa vadila, nepripomína mi celkom úplne tie vonné tyčinky, ale niečo z nich skutočne v sebe má. Ešte som nikdy takú vôňu necítil. Nakoniec je návyková a po holení ju cítim, alebo sa mi pripomína celý deň. Pena je jemná, kvalitná, nepadá. Závisí aj od prípravy, množstva vody, času miešania, ale celkovo je viac nadýchaná ako u iných mydiel. Je skôr snehová ako krémová, ale kĺže dobre, zmäkčuje skvelo.

Slovak Boy
27.03.19
Vynikajúce mydlo, dobre vonia a robí veľmi jemnú penu, ktorá dobre kĺže, je krásne nadýchaná a nedráždi. Prvé Razorock mydlo, čo som skúsil. Predpokladám, že aj ostatné tejto značky budú také dobré.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení