Menu  

Přípravky na holení

Proraso mýdlo na holení pro citlivou pokožku 150 ml

Alternativa zeleného Proraso mýdla na holení pro citlivou pokožku. Toto mýdlo je vyrobeno s přídavky zeleného čaje a aloe vera s glycerinovým základem. Speciálně vyvinuto pro ultra citlivou pokožku. Má příjemný mírný chladivý efekt.

Objem 150 ml. Vyrobeno v Itálii.

Značka: Proraso

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
99,-
- +
Zkušenosti s produktem
Pája
04.08.18
Mýdlo, které za tuto cenu potěší každého.

Daniel
31.12.15
Příjemné mýdlo s bohatou pěnou a zajímavou vůní. Pro mě rozhodně zajímavé ale po vyzkoušení celé řady od této značky musím říci, že absolutní favorit je u mě červená řada s vůní santalového dřeva.

Zdeněk
22.03.15
To Pavel:
S mýdlem De Vergulde Hand nemám žádnou zkušenost.

Pavel
03.01.15
Zdeněk : Podrážděnou pokožku nemám ani jiné problémy neříkám že by mě to nesedělo naopak poměr cena množstvý kvalita je výborná , ale znáte to člověk zkouší různé výrobky :) pokud to někdo čte koukněte se na mýdlo Cella které je výborné.
Zdeňku zajímalo by mě jestli náhodou nemáte zkušenosti s De Vergulde Hand což plánuji ke koupi příště.

Zdeněk
27.12.14
To Pavel: Záleží, jestli máte na mysli chladivý-příjemně pálivý pocit anebo pálení ve smyslu nepříjemná reakce, svědění i po oholení, zarudnutí pokožky ... Chladivý pocit při nanesení na tváři je v pořádku, mýdlo obsahuje mj. i mentol, takže to není nic na závadu. I když by neměl být tak výrazný, jako u zeleného Prorasa. Pokud nemáte rád chladivý pocit při holení, musíte zvolit jiný výrobek bez mentolu, eukalyptového nebo mátového oleje apod. .... Anebo jste na nějakou složku přecitlivělý. Nicméně mírně chladit-příjemně pálit to mýdlo má ....

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení