Menu  

Mýdla a krémy na holení

Proraso mýdlo na holení 150 ml

Velmi jemné mýdlo na holení s eukalyptem, mentolem a glycerinem. Po každém holení tímto mýdlem vás čeká příjemný chladivý pocit na tváři.

Tip: Vyzkoušejte ve spojení s Osage Rub (voda po holení a vlasové tonikum v jednom). Spojený mentolový účinek vás dočista zmrazí.

Objem 150 ml. Vyrobeno v Itálii.

Značka: Proraso

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
99,-
- +
Zkušenosti s produktem
Ondřej
27.11.18
Mé první mýdlo na holení. Skvěle voní, pleť osvěží. Za mne jsem žádné nedostatky nenašel.

Blaine Mono
12.09.18
Zelené Proraso vy měl každý vyzkoušet. Mám je vždycky doma. Nejde přímo omýdlo, je to spíš hodně tuhý krém. Ve tvrdé vodě trochu hůř pění, je dobré mít větší štětku, například štětku Proraso.

Daniel
31.12.15
Příjemné a silně mentolové mýdlo, ze kterého během okamžiku uděláte nádherně hustou pěnu. Pouze je třeba dát pozor pro lidi s menší snášenlivostí silného eukalyptu pocit je opravdu tak intenzivní, že je to jako se natřít koalkou (pro mě to byl plus :D )
Rozhodně doporučuji.

Tom
08.12.15
Mýdlo je opravdu zajímavé. Nejprve trochu pálí, aby po chvíli začalo příjemně chladit. Je to něco úplně jiného, než tradiční pěny nebo gely. Celkově je pokožka po holení klidnější, než např. s pěnou. Ale stejně je lepší použít po holení ještě balzám, protože chladivý účinek po čase vyprchá a pak může tvář začít trochu pálit. Určitě jej doporučuju, ale ne pro někoho s velmi citlivou pokožkou


19.01.15
Hodnoti,nemohu,protože jsem překvapen,že existuje ještě nějaká firma,který tento produkt vyrábí,Msarně jsem toto sháněl v mnoha drogériích a podle vyjádření prodavaček,že se už toto mýdlo nevyrábí.Tak jsem zvědav zda-li budu spokojen,Pak se rád s ostatními podělím o svou zkušenost.Pp

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení