Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Mýdla a krémy na holení

Proraso Classic Green mýdlo na holení 150 ml

Velmi jemné mýdlo na holení s eukalyptem, mentolem a glycerinem. Po každém holení tímto mýdlem vás čeká příjemný chladivý pocit na tváři.

Tip: Vyzkoušejte ve spojení s Osage Rub (voda po holení a vlasové tonikum v jednom). Spojený mentolový účinek vás dočista zmrazí.

Objem 150 ml. Vyrobeno v Itálii.

Značka: Proraso

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
99,-
- +
Zkušenosti s produktem
Kuba
14.12.21
Vůně příjemná a jiné produkty značky Proraso mám rád, nicméně je to až příliš mentolové a na obličeji mě pálí a způsobuje zarudnutí. Více mi sedí třeba červené Proraso mýdlo.

Michal
09.02.20
Za mě nejlepší volba pokud hledáte s ohledem na cenu. Líbí se mi že kompromis v kvalitě, který za tak nízkou cenu někde být musí, je ve vůni a obalu. To hlavní na krému na holení jsou totiž jeho vlastnosti při holení a ty má tento krém výborné, stejně jako krém dvakrát dražší. Skvěle klouže a nevysychá, což se rozhodně nedá říct i o některých 2x dražších.

Pokud si ale chcete vyzkoušet level výš hlavně v té vůni, zkuste Tailor of Old Bond street, ideálně Sandalwood. To je pro mě zatím nejlepší krém co jsem měl.

Pavel Hlavín
09.08.19
Jedná se ne o mýdlo, ale spíše o hodně tuhý krém. Ze začátku mě tento produkt zklamal, pak jsem si ale zvykl. Jeho vůně není pro každého. Nelíbí se mi jeho konzistence. Dóza se špatně drží, navíc má víčko, které nemá závit a jen se nasazuje. Je to ale klasika, kterou by měl každý zkusit. Dá se doporučit tomu, kdo chce levné a poměrně dobré mýdlo. Za tuto cenu asi lepší nenajdete.

Ondřej
27.11.18
Mé první mýdlo na holení. Skvěle voní, pleť osvěží. Za mne jsem žádné nedostatky nenašel.

Blaine Mono
12.09.18
Zelené Proraso vy měl každý vyzkoušet. Mám je vždycky doma. Nejde přímo omýdlo, je to spíš hodně tuhý krém. Ve tvrdé vodě trochu hůř pění, je dobré mít větší štětku, například štětku Proraso.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení