Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Přípravky před holením

Proraso Classic Green krém před holením 100 ml

Stejně jako výrobky ze zelené řady značky Proraso obsahuje i tento krém před a po holení přírodní složky a chladivý eukalyptus, jenž uklidňuje a povzbuzuje pokožku po holení.

Použití: Při použití před holením rozetřete v dlaních trochu krému a naneste na navlhčenou pokožku. Po důkladném rozetření můžete začít holit.


Objem 100 ml. Vyrobeno v Itálii.

Značka: Proraso

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
169,-
- +
Zkušenosti s produktem
Blaine Mono
25.08.21
Používám již řadu let, téměř před každým holením, ale ne v zimě. Ten chladivý efekt je opravdu silný, ale navzdory té síle nedráždí kůži, spíš uklidňuje, alespoň u mně to tak funguje. Takže kdo má citlivou pleť se nemusí ničeho obávat. Skluz strojku zlepšuje, ale spíš jen tak trochu. Hlavní je, že při použití holícího krémů Proraso Classic Green, který rád používám v létě, ve tvrdé brněnské vodě výrazně zlepšuje kvalitu pěny. Z krémů před holením, které Proraso vyrábí, je pro mně tenhle jediný použitelný, protože dělá to, co má. Dřív se dodával v kulaté skleničce, která možná kdoví jak nevypadala, ale byla funkční. Tyhle nové oválné sice vypadají líp, ale jsou těžké a neforemné, už se mi dvakrát stalo, že mi sklenička vypadla z ruky a jednou praskl po pádu uzávěr. Ale produkt rozhodně doporučuji.

David
25.01.20
Na můj vkus příliš intenzivní eukalyptová vůně a chladivý efekt. Nepozoroval jsem zásadní zlepšení holení s tímto krémem a bez něj. Přešel jsem na olej před holením Bluebeards Revenge a je to úplně o něčem jiném.

PavelH
14.08.19
Dobrý krém před holením, a navíc za výbornou cenu. Je silně chladivý, se silnou vůní. Je výborný na léto, s následným použitím chladivého krému na holení a s chladivou vodou po holení. V zimě bych ho asi nepoužil. Svojí silnou vůní narušuje vůni jiné vody po holení nebo toaletní vody.

Foff
30.03.18
Perfektni vec! Bez tohoto se uz neholim. Nadherne zklidni pred holenim plet a po holeni take. Svezi prijemna vune. Velice hodne pro citlivejsi plet.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení