Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Styling a péče

Mr. Natty Clay - kadeřnická hlína na vlasy 100 g

Oblíbená kadeřnická hlína do vlasů od londýnského top holiče Matta Raineho alias Mr. Nattyho. Je vhodná pro muže upřednostňující středně fixační matnější účes. Její výrazná excelentní vůně by se dala přirovnat ke kokosu s medem a citronem. Hlína je lehká na zpracování a dá se jednoduše vymýt z vlasů za pomocí klasického šamponu.

Použití: Naberte malé množství hlíny a jemně rozetřete v dlaních. Poté aplikujte do suchých, nebo ručníkem vysušených vlasů. Následně upravte hřebenem dle vašich představ.

Objem 100 ml. Vyrobeno v Anglii.

Značka: Mr. Natty

Dostupnost: není skladem

Cena je včetně DPH
429,-
Zkušenosti s produktem
Jan
09.05.15
Za mě skvělé. Mám méně vlasu, tímto se krásně dodá objem a vlasy nejsou slepené a skvelě se hodí na účest styl "rozcuch". Vlasy vypadají přirozeně, nelesknou se , nelepí se... Pro mě asi nejlepší produkt na vlasy co jsem okusil. Vypadá to přirozeně a vždy do toho max zase hrábnu , načešu a jede se dál. Vydrží celý den bez problému. Jinak tech 100ml mi vydrží tak 4-5 měsíce.. fakt to ubejvá hodně pomalu

Filip
13.04.15
Vůně je nádherná, ostatní vlastnosti vám však dech nevyrazí. Při aplikaci do suchých vlasů je fixace poměrně nízká, ale pocitově vám připadá jako byste žádný produkt nepoužili, což může být pro spoustu lidí pozitivní, vlasy si můžete prohrabovat jak chcete bez umaštění. Při aplikaci do ručníkem vysušených vlasů je fixace střední a produkt již znatelný. Můj šálek čaje to není, ale své kupce si tato hlína jistě najde!

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení