Menu  

Holicí strojky

Mühle vyměnitelná hlavice holicího strojku R41

Více agresivní dvoudílná hlavice pro rukojeti tradičních žiletkových strojků značky Mühle.

Kompatibilní se strojky Edwin Jagger, Kent, iKON a také s trojdílnými strojky Parker a Merkur.

Vyrobeno v Německu.

Značka: Mühle

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
489,-
- +
Zkušenosti s produktem
Michal
01.01.22
Hlavica je príliš agresívna. Kto má citlivú pokožku a nemá cit v ruke, doreže sa ako prasa. Za mňa skvelá hlavica v kombinácii so žiletkou Feather. Pre začiatočníkov R41 neodporúčam. Pre nich je R89

Petr
21.01.21
Kombinace hlavy Muhle R41 a žiletky Feather je pro mne parádní. Hlavice je agresívnější, takže opravdu netlačit. Zakoupil jsem jako doplnění již vlastněného strojku Edwin Jagger. Dobrá volba pro toho kdo již strojek má a nechce kupovat komplet nový, nebo si chce pořídit rukojeť dle vlastního výběru.

Pavel H
25.06.20
Vyzkoušel jsem několik strojků a tento zajistí opravdu to nejlepší oholení. Také je ale samozřejmě ze všech nejvíce agresivní. Opravdu to chce při holení na strojek vůbec netlačit a nechat ho klouzat po tváři vlastní tíhou. A rozhodně se nesmí při holení s ním chvátat. Jinak dílenské zpracování je perfektní. Nejlépe se mi v něm osvědčila žiletka Perma Sharp.
Pokud již máte strojek jiný strojek Muhle anebo Edwin Jagger nebo Merkur, pak stačí koupit tuto hlavu.

Frigo
16.03.19
Určitě to nejlepší oholení. Rychle snadno a pohodlně z žiletkou Perma Sharp.

Daniel Šváb
19.05.18
Netlacit, netlacit a netlacit! Pak je oholeni naprosto masakralni. Pokud nemate jistou ruku a nebo mate citlivou kuzi nedoporucuji ale na druhou stranu za to hladke oholeni par sramu stoji.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení