Menu  

Holicí strojky

Mühle vyměnitelná hlavice holicího strojku R41

Více agresivní dvoudílná hlavice pro rukojeti tradičních žiletkových strojků značky Mühle.

Kompatibilní se strojky Edwin Jagger, Kent, iKON a také s trojdílnými strojky Parker a Merkur.

Hlavice nepasuje na holicí strojky Fatip.

Vyrobeno v Německu.

Značka: Mühle

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
489,-
- +
Zkušenosti s produktem
Mechanik
31.03.22
Používám tuto hlavici jako komplet Mühle. KONEČNĚ jsem oholil do hladka svoje dráty. Přesně podle popisu pro méně časté holení, netlačím a z výsledku mám radost. Zatím jsem vyzkoušel žiletky Mühle hodnotím za 1, potom Voschod a ty hodnotím za 2. Zatím hledám kvalitní mýdlo / pěnu protože žiletky po jednom použití mohu vyhodit. Druhé holení je bída. Neni to vinou hlavice, ale kvalita žiletky vs. přípravek na holení. Hlavici velice doporučuji.

Michal
01.01.22
Hlavica je príliš agresívna. Kto má citlivú pokožku a nemá cit v ruke, doreže sa ako prasa. Za mňa skvelá hlavica v kombinácii so žiletkou Feather. Pre začiatočníkov R41 neodporúčam. Pre nich je R89

Petr
21.01.21
Kombinace hlavy Muhle R41 a žiletky Feather je pro mne parádní. Hlavice je agresívnější, takže opravdu netlačit. Zakoupil jsem jako doplnění již vlastněného strojku Edwin Jagger. Dobrá volba pro toho kdo již strojek má a nechce kupovat komplet nový, nebo si chce pořídit rukojeť dle vlastního výběru.

Pavel H
25.06.20
Vyzkoušel jsem několik strojků a tento zajistí opravdu to nejlepší oholení. Také je ale samozřejmě ze všech nejvíce agresivní. Opravdu to chce při holení na strojek vůbec netlačit a nechat ho klouzat po tváři vlastní tíhou. A rozhodně se nesmí při holení s ním chvátat. Jinak dílenské zpracování je perfektní. Nejlépe se mi v něm osvědčila žiletka Perma Sharp.
Pokud již máte strojek jiný strojek Muhle anebo Edwin Jagger nebo Merkur, pak stačí koupit tuto hlavu.

Frigo
16.03.19
Určitě to nejlepší oholení. Rychle snadno a pohodlně z žiletkou Perma Sharp.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení